ЄС|NATOНовини

«Врадіївська справа»: кров зґвалтованої знайшли в авто одного з підозрюваних

Як повідомив заступник прокурора Миколаївської області Дмитро Єфіменко, на підтвердження вчинення злочину підозрюваними у «врадіївській справі» в автомобілі одного з підозрюваних знайдено кров, яка належить мешканці смт Врадіївка Ірині К. Це підтверджено відповідним висновком експертизи.

Ґвалтівниками дівчини виявилися два офіцери міліції – лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак, а також таксист Рябіненко.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

«Окрім того, як зауважив Дмитро Єфіменко, у деяких засобах масової інформації поширювалися доводи про те, що нібито аналізи, які первинно були відібрані у потерпілої, на вимогу керівництва лікарні (головного лікаря) були замінені на інші. Прокуратура Миколаївської області офіційно заявляє, що ті аналізи, які були первинно відібрані, належать потерпілій, і це також підтверджено висновком експертної установи», – зазначає прес-служба.

Нагадаємо, 27 червня до лікарні Врадіївки потрапила 29-річна Ірина Крашкова, яку жорстоко зґвалтували і побили. Ґвалтівниками виявилися два офіцери міліції – лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак, а також таксист Рябіненко.

Поліщук та Рябіненко затримані, а у Дрижака виявилося алібі: він на момент злочину чергував у райвідділі, про що нібито є відеодокази. Після штурму врадїївського управління міліції місцевими жителями, Дрижака також затримали.

Поліщук – племінник прокурора Заводського району Миколаєва.

Дрижак – хрещеник керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка.

ЗІК

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Можна, тільки потім труп треба вішати на стовбі. Щоб усі бачили і не соромилися позбутися цього свинячого пережитку комуністів-паскуд.

  2. Не знаю ні одного адекватного мєнта. Злодіїв не ловлять, народ катують. Всі мєнти бїють своїх жінок. Мент завжди посіщае проституток. Якщо не імпотент. А це підриває авторитет у здоровому українському суспільстві як держави, так і виконавчої влади цілком. Це факт сумної статистики… Завжди орудують як бездоказна банда. За вчас самі організують бандформування, очоливши їх… Навіщо нам такі проблеми? Вбивайте цю погань, і ви зробите добре собі, та своїм дітям та близьким. Їх ніхто не зґвалтує і не покаліче. Вбиваючи мєнта, ти робиш цей світ кращім! Мєнти – це опозиція народу. Вони ламають життя і роблять невинного винним у тому, що він хоче їсти або йому холодно …
    Вбивайте цю мразь, хай їхні смердючі трупи викладуть нам дорогу до порядку, взаємної підтримки та відповідальності за свої дії. Україно, ми не можемо далі підтримувати це зло своїми податками. Промов у собі -“ні мєнтам катам, ні”. Вони не мають влади робити те, що вони роблять!
    Прості люди не можуть робити у цієї структурі. Їм не дає мєнтовська мафія. І це факт! Вони підставляють просту людину, звільняють, або садять. Вбиваючи ціх звірів, ти не можеш пошкодити чесній, сумлінній людині. Їх у міліції немає! Не пожалкуй десятка гривень, купи на базарі кухонний ніж, та запхни його вмотавши хустинкою у це звірине тіло. Зроби це, хоча б за ради своїх дітей, хоча б за ради всіх безвинно вбитих цими нелюдами. Нема хороших, та поганих міліціонерів – є усунені, та небезпечні кати!
    Вбивши, нічого у них не бери, щоб не перейшло на тебе прокляття цих чортів. Нихай всі речі, зилишені на йх паганих трупах будуть прокляттям тим, хто їх ростить та кохає. Їх не можна ненавидіти, чи любити. Їх можна тільки вбивати…

    1. Полностью поддерживаю. Ментовская мафия не даёт работать простому человеку. Зарплата маленькая, а мафия с простыми людми своими деньгами не делется. Ведь никому не секрет что откупится от тюрьмы стоит 1000 долларов за год. А если не заплатить, никто никого и нечего искать не будет. Только вот вопрос: а душить этих сволочей можно?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.