Авторські статті

Вправи від запаморочення при шийному остеохондрозі

До запаморочення схильні літні люди. У переважній більшості випадків воно пов’язане з остеохондрозом шийного відділу хребта. У цьому випадку корисно виконувати спеціальну гімнастику, яка позбавить вас від запаморочення. Вона зміцнює м’язовий каркас шийного відділу хребта і таким чином запобігає «затискам», що призводять до запаморочення.

Комплекс вправ для шийного відділу хребта

1. Повільно, із зусиллям витягайте шию вгору (голову при цьому не треба задирати, дивитися перед собою). Утримуйте напругу в шиї кілька секунд, потім розслабте шию. Повторіть 10 разів.

2. Повільно, із зусиллям поверніть голову ліворуч до упору. Затримайтеся в такому положенні декілька секунд, потім розслабте м’язи і поверніться у вихідне положення. 10 разів.

3. Повільно, із зусиллям поверніть голову направо до упору. Затримайтеся в такому положенні декілька секунд, потім розслабте м’язи і поверніться у вихідне положення. 10 разів

4. Повільно, із зусиллям опустіть голову, торкнувшись підборіддям грудей. Утримуйте напругу в м язах кілька секунд, потім розслабте м’язи і підніміть голову. 10 разів.

5. Повільно, із зусиллям відхиляйте голову назад якомога далі. Утримуйте напругу в м язах кілька секунд, потім розслабте м’яка м’язи і поверніться у вихідне положення. 10 разів.

6. «Пишіть» носом цифри від 1 до 10 від 10 до 15 разів.

Повторюйте кожну вправу спочатку по 3-4 рази. Поступово збільшуйте кількість повторів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України