Авторські статтіЗдоров'я

Вправи на розтяжку, які швидко позбавлять від болю в спині

Безперервне сидіння на робочому місці підриває наше здоров’я. Офісні службовці не з чуток знають про постійних болях у спині та шиї. Підвищується ризик придбання хронічних захворювань. Ми підготували для вас комплекс вправ, які зміцнять м’язку спини і позбавлять від болю.

Ці вправи можна робити вдома або в офісі. Вам не потрібен спортивний зал, місцем для зайняти може служити будь-яка плоска і тверда поверхня — підлогу або стіл. Тривалість зайняти всього хвилина для кожної вправи. Практикувати краще кожен день.

Вправи на розтяжку, які швидко позбавлять від болю в спині

1. Зміцнення і розтягування хребта

Вправа працює з м язами живота і спини, зміцнює і розтягує хребет. Під час вправи, ви відчуєте невеликий тиск у нижній частині spini.

Вправи 1

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спинеПовільно нахиліть обидва коліна убік, повернувши голову на протилежну сторону. Плечі залишаються нерухомими і притиснуті до підлоги. Залишайтеся в цьому положенні протягом 10 секунд, потім повторіть його в протилежному напрямку.

Повторіть чотири рази.

Вправи 2

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спинеУ вихідному положенні випряміть праву ногу зігніть ліве коліно. Приставте ногу до коліна розтягнутої ноги. Нахиліть зігнуте коліно в одну, а потім на іншу сторону і поверніть голову в протилежний бік, плечі залишаються нерухомі.

Повторіть 20 разів.

Вправи 3

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спинеВправи на розтяжку, які швидко позбавлять від болю в спині

Повільно по черзі згинайте коліна і повертайте голову в одну, а потім на іншу сторону.

Повторіть 10 разів без перерви.

2. Посилення грудної частини хребта

Вправи впливає на базі м’язи живота і середню частину spini. Якщо ви тренуєтеся правильно, ви відчуєте невеликий тиск у нижній частині spini.

Вправи 1

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спине

«Кішка»

Дихайте глибоко і вільно. Не змінюючи основну позицію, прогніть спину і залишайтеся в цьому положенні на 15-30 секунд. Потім округліть спину і опустіть голову. М’яка м’язи преса в цьому положенні напружені, а спина розтягується. Залишайтеся в цьому положенні протягом 15-30 секунд.

Повторіть кожну позицію двічі.

Вправи 2

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спине

Від початкового положення «спини кішки» потягніть коліно на собі, намагаючись дістати до лоба. Потім витягніть ногу так, щоб вона була паралельна підлозі. Поверніться у вихідне положення.

Повторіть повільно 10 разів.

3. Зміцнення поперекового відділу хребта

Вправи впливає на зміцнення м язів живота. Якщо ви тренуєтеся правильно, ви відчуєте легке напруження в області живота.

Вправи 1

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спине

Повторіть 10 разів повільними темпами.

Вправи 2

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спинеПрийміть вихідне положення і зробіть вдих. Підтягніть коліно до ліктя, лікоть залишиться на підлозі. Потім розпряміть коліна. Вправи нагадує їзду на велосипеді, без кругового руху.

Повільно повторіть 10 разів

Здорова спина і хребет — запорука здоров’я всього тіла. Бережіть себе і своє здоров’я

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.