Вправи на розтяжку, які швидко позбавлять від болю в спині

Безперервне сидіння на робочому місці підриває наше здоров’я. Офісні службовці не з чуток знають про постійних болях у спині та шиї. Підвищується ризик придбання хронічних захворювань. Ми підготували для вас комплекс вправ, які зміцнять м’язку спини і позбавлять від болю.

Ці вправи можна робити вдома або в офісі. Вам не потрібен спортивний зал, місцем для зайняти може служити будь-яка плоска і тверда поверхня — підлогу або стіл. Тривалість зайняти всього хвилина для кожної вправи. Практикувати краще кожен день.

Вправи на розтяжку, які швидко позбавлять від болю в спині

1. Зміцнення і розтягування хребта

Вправа працює з м язами живота і спини, зміцнює і розтягує хребет. Під час вправи, ви відчуєте невеликий тиск у нижній частині spini.

Вправи 1

Повільно нахиліть обидва коліна убік, повернувши голову на протилежну сторону. Плечі залишаються нерухомими і притиснуті до підлоги. Залишайтеся в цьому положенні протягом 10 секунд, потім повторіть його в протилежному напрямку.

Повторіть чотири рази.

Вправи 2

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спинеУ вихідному положенні випряміть праву ногу зігніть ліве коліно. Приставте ногу до коліна розтягнутої ноги. Нахиліть зігнуте коліно в одну, а потім на іншу сторону і поверніть голову в протилежний бік, плечі залишаються нерухомі.

Повторіть 20 разів.

Вправи 3

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спинеВправи на розтяжку, які швидко позбавлять від болю в спині

Повільно по черзі згинайте коліна і повертайте голову в одну, а потім на іншу сторону.

Повторіть 10 разів без перерви.

2. Посилення грудної частини хребта

Вправи впливає на базі м’язи живота і середню частину spini. Якщо ви тренуєтеся правильно, ви відчуєте невеликий тиск у нижній частині spini.

Вправи 1

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спине

«Кішка»

Дихайте глибоко і вільно. Не змінюючи основну позицію, прогніть спину і залишайтеся в цьому положенні на 15-30 секунд. Потім округліть спину і опустіть голову. М’яка м’язи преса в цьому положенні напружені, а спина розтягується. Залишайтеся в цьому положенні протягом 15-30 секунд.

Повторіть кожну позицію двічі.

Вправи 2

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спине

Від початкового положення «спини кішки» потягніть коліно на собі, намагаючись дістати до лоба. Потім витягніть ногу так, щоб вона була паралельна підлозі. Поверніться у вихідне положення.

Повторіть повільно 10 разів.

3. Зміцнення поперекового відділу хребта

Вправи впливає на зміцнення м язів живота. Якщо ви тренуєтеся правильно, ви відчуєте легке напруження в області живота.

Вправи 1

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спине

Повторіть 10 разів повільними темпами.

Вправи 2

Упражнения на растяжку, которые быстро избавят от боли в спинеПрийміть вихідне положення і зробіть вдих. Підтягніть коліно до ліктя, лікоть залишиться на підлозі. Потім розпряміть коліна. Вправи нагадує їзду на велосипеді, без кругового руху.

Повільно повторіть 10 разів

Здорова спина і хребет — запорука здоров’я всього тіла. Бережіть себе і своє здоров’я

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh