Вправи для здоров’я колін

Пропонуємо вам міні-тренування для стабілізації колінного суглоба і зміцнення м язів, які його оточують. Вона допоможе позбутися від болю в колінах, уникнути травм або реабілітуватися після них.

Коліна — одна з найбільш тендітних частин нашого тіла

Рекомендуємо ці вправи для реабілітації після травм колінних суглобів, так і для їх профілактики. Якщо ви відчуваєте біль у колінних суглобах, наприклад, коли піднімаєтеся по сходах, саме час зміцнити коліна за допомогою вправ. Не завадить така профілактика і всім тим, хто катається на гірських або водних лижах, сноуборді або вейкборді.

Якщо ж вам потрібно відновитися після, наприклад, розриву меніска або хрестоподібної зв’язки, перед виконанням комплексу потрібно проконсультуватися з лікарем!

Підйоми на півпальцах

Поставте ноги трохи ширше тазу, трохи зігніть коліна, покладіть долоні на стегна, злегка нахиліть корпус вперед. У спокійному темпі вставайте на шкарпетки і потім опускайте п’яти.

Контролюйте положення колін: вони повинні перебувати рівно над стопами. Виконайте 2-3 серії по 8-10 разів.

Випади в сторони

Встаньте прямо, покладіть долоні на стегна. Зігнувши коліна, зробіть випад вправо. Потім, не розгинаючи коліна, зробіть випад вліво і перенесіть вагу тіла на ліву ногу. Слідкуйте за тим, щоб коліно опорної ноги трималася рівно над стопою. Виконайте 2-3 серії по 4-6 разів у кожну сторону

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh