Авторські статтіЗдоров'я

Вправи для поліпшення кровообігe органів малого тазу

Ми хочемо познайомити вас з комплексом гімнастичних вправ, що дозволяють зміцнити м’яка м’язи піхви і тазового дна, нормалізувати функції статевих залоз.

Ці вправи нададуть благотворний вплив на жіночий організм у разі наявності хронічних запальних процесів в жіночих статевих органах і в разі розвитку безпліддя на фоні неврозів.

За словами медиків, такий гімнастики слід приділяти не більше півгодини в день, що дозволить жінці ще й виглядати більш підтягнутою.

Вправи в положенні сидячи

1. Ноги слід схрестити «по-турецьки», тримаючи спину прямо, потім потрібно втягнути живіт і сідниці.

Міцно стиснуті слід розслабити м м’язи і повторити вправу двадцять разів.

2. Максимально розведіть в сторони прямі ноги, на вдиху підніміть руки вгору і зробіть нахил до шкарпеток, потягнувшись і притиснувши підборіддя до області між ключицями.

Зробіть вісім таких нахилів.

Така вправи поліпшити кровопостачання статевих органів, сечового міхура і прямої кишки, а також перешкоджає накопичення жирових відкладень в області стегон.

3. Сядьте на п’яти, випрямивши спину, зігнувши ноги в колінах і зчепивши руки в замок ззаду.

Заведіть праву руку за плечі, а ліву простягніть ззаду назустріч правій, після чого повторіть вправи, змінивши руки.

Тім самим ви сприятимете зміцненню колінних суглобів і поліпшення постави.

4. Сядьте, випрямивши одну ногу, а другу зігнувши в коліні, при цьому стопу наведіть якомога ближче до промежини.

Потім підніміть руки вгору і потягніть їх до носочку прямої ноги, стискаючи при цьому сідниці, утримуйте положення протягом десяти секунд. Після чого поміняйте ноги.

Така вправи благотворно позначається на функції яєчників.

5. Зігніть в колінах ноги, стопи і п’яти розгорніть і підведіть їх до пахової області, дотримуйтеся руками за пальці ніг, скорочуючи і підтягуючи при цьому сідниці і на м’язи тазового дна.

Повторіть вправу вісім разів, воно знімає застійні явища в області малого тазу.

Вправи в положенні лежачі

1. Ляжте на спину і витягніть руки уздовж тіла, ноги прямі. Підніміть одну з них у прямому положенні вгору, після чого виконайте це з другою ногою, потім попрацюйте ногами, як ножицями, тепер можна опустити їх вниз.

Повторити вправу слід вісім разів, при цьому ви поліпшите кровообіг органів малого тазу, зміцните м’язи преса і поясниці.

2. Лежачі на животі, злегка упріться лобом в підлогу, руки сцепите в замок, поклавши кисті на лікті і піднявши їх над головою.

Піднімайте розведені в сторони прямі ноги якомога вище, витягнувши шкарпетки, і утримуйте положення протягом шести-восьми секунд.

Тім самим, ви стимулюєте вироблення статевих гормонів і збільшуєте статеву активність.

Сядьте на п’яти і схопитеся руками за п’яти, підніміть таз вгору і вперед, закиньте голову і продовжуйте тягнути вперед таз.

Після чого його слід знову опустити на п’яти.

Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя, то подібна додаткове фізичне навантаження допоможе знизити ризик розвитку серйозних захворювань

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України