Авторські статтіЗдоров'я

Вправи для хребта при болях у спині

Вітаю всіх читачів. Багато людей мають проблеми з хребтом. Для позбавлення від цих проблем є відмінний, доступний усім комплекс — Вправи Крокодил. Виконуючи рекомендації з цієї статті ви назавжди забудете про дискомфорт в області спини.

Направити хребет на рейки одужання

Матеріал був взятий з книги «Йога-крокодил», автор Раабе Алоїза. Чому цей комплекс називається йогою, незрозуміло, так, і причому тут крокодил?

Напевно, всі рухи схожі на те, коли хижак, схопивши здобич, починає звиватися, а тут всі рухи спрямовані на скручування тулуба у формі спіралі.

Неважливо, як він називається, важливо інше: цей комплекс ефективніше фізкультури.

Для кого підходять ці вправи

Високоефективні вправи підходять як для людей, які мають патологію міжхребцевих дисків, так і для здорових, як профілактика спинних болю.

Особливо корисно вправи Крокодил при хребетної грижі, остеохондрозі, літнім людям, а також дітям, причому, діткам вони навіть корисніше, ніж йога.

Надзвичайно проста практика, що допомагає дітям подолати зайву рухливість, непосидючість, дітки стають набагато спокійніше. «Крокодил» допомагає виправити вроджені, а також набуті патології постави.

В чому суть вправи Крокодил?

Суть цього комплексу полягає в тому, що при його виконанні хребет скручується по спіралі. При цьому тіло і ноги розташовуються особливим чиновником, при якому м’яко повертаються грудні, поперекові, шийні хребці, потім відбувається обертання в стегні.

Слід зазначити, що цю програму не треба виконувати через силу, а лише з урахуванням своїх можливостей.

А вони будуть з’являтися по ходу тренувань. Дотримуючи це правило, людина не буде відчувати болю в м язах, не отримає ніяких травм у вигляді розтягнення або розрив зв’язок.

Багато людей скаржаться на дефіцит часу, тому не можуть довго тренуватися.

На виконання вправи Крокодил ви витратите всього декількох хвилин.

Головне, не пропускати заняття, щоб досягти відчутних результатів, позбутися багатьох проблем spini.

Регулярно виконуючи цей комплекс, виправлення порушення постави, зменшіть головні, спинні болі, перекіс плечового пояса.

Програма виконується через 2 або 3 години після прийому їжі, краще вранці, після спорожнення кишечника.

Що ви отримаєте в результаті виконання комплексу

Регулярно виконуючи цю програму, ви скоро відчуєте:

 • Рухливість, міцність своїх м язів;
 • Відмінне кровопостачання всього тіла;
 • Заспокоєння нервів, як після голкотерапії;
 • Розслаблення, пом’якшення напруги між хребцями, а також між міжхребцевими дисками,
 • Починаючи від хребців шиї, доходячи до хребців попереку;
 • Виправлення вроджених або набутих патологій хребта;
 • Поліпшення еластичності зв’язок і сухожиль;
 • Позбавлення від остеохонрозу;
 • Лікування радикуліту, грижа хребта, пошкодження міжхребцевих дисків;
 • Поліпшення живлення міжхребетних дисків;
 • Додатковий ефект — м’ясного який масаж органів черевної порожнини.

Ті, хто кілька місяців виконував вправи для хребта, або не рік і не два займався йогою, зокрема повторюючи вправи «крокодил», відчули позбавлення від болів в спині.

Торс ставши більш рухливим: людина може згинатися, розгинатися, не почуваючи ніякої втоми. У нього поліпшується сон, з’являється рівне дихання, приходити в норму тиск, поліпшується травлення, а отже, поліпшується загальний стан людини. Головне, головні болі з’єднання не є навіть при зміні стривай, а це вже великий плюс.

5 етапів повного курсу

Практична частина програми розділена на 5 етапів:

 1. У першому міститься 12 рухів, де проводитися поворот хребта по спіралі. При цьому людина всім тулубом стосується статі. Показань тим, хто тільки долучається до практики, а також тим, хто більше не може терпіти болі в спині. Вправи не вимагають сильної напруги.
 2. Другий складається з 11 ускладнених вправ, виконуючи які, людина торкається підлоги тільки лопатками і стегнами. А весь корпус стосується підлоги тільки при поворотах вліво і вправо.
 3. Третій етап включає 9 спіралеподібних рухів. Їх виконують лежачі на животі. Вправи 7-8 не представляють труднощів.
 4. Четвертий етап складається з 12 рухів, які треба виконувати сидячи, спиратися на кулаки або долоні, розташовані за спиною. Ці доступні рухи допоможуть розвитку плечового пояса.
 5. П’ятдесят п’ята серія трохи складніше, її виконання вимагає великої напруги, тому протипоказана тим людям, у яких сильно болить спина і новачкам.

Опис вправ першої частини програми

Вправи Крокодил повторюються 7 разів. Вправи першого етапу, за винятком 12-го, виконуйте по такій техніці дихання:

 • Вихідне положення — видих,
 • Перед спіральним поворотом — вдих,
 • Під час 7-ми спіральних поворотів в ритмі раз — і-два-і-три-і – і так продовжувати до 7-ми, потім затримати дихання, далі, зробити видих.

Новачки в перший час можуть дихання не затримувати. Після семи підходів необхідно 3 рази зробити «розслаблення риби» (опис в картинках). Потім можна переходити до наступної вправи.

Протипоказання: при артрозі суглобів хребта, а також у період загострення.

Наостанок хочу сказати: ці вправи Крокодил вже виконують конкретні мої читачі і так втягнулися, що не можуть без нього жити. Покажіть цю статтю всім своїм знайомим, щоб спина їх теж ніколи не турбувала

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.