Новини з Австрії

Вперше за багато років Австрійська залізниця відібрала будинок громадянина Австрії для будівництва підземного переходу

Протягом багатьох років 86-річний чоловік виборював збереження свого будинку, але все було марно. Тепер він був експропрійований на вимогу ÖBB.

Адольф Грюндль змалку жив у будинку в Голлінгу поблизу Зальцбурга. Після довгих років судових розглядів стало зрозуміло: 86-річний чоловік має залишити свій будинок. Вперше за два десятиліття ÖBB експропріювала майно громадянина Австрії.

Апеляція більше неможлива, останній пільговий період пройшов у суботу. Як повідомляє Salzburger Nachrichten, юридично дійсне рішення зупинилося на процедурі експропріації. Таким чином, суспільний інтерес переважив індивідуальний інтерес домовласника.

Причина суперечки, яка вирує з 2017 року в тому, що будинок Грюндля знаходиться прямо поряд з трасою ÖBB-Tauern. А саме там планується побудувати новий підземний залізничний перехід вартістю 27 мільйонів євро. Перші екскаватори приїхали вже у серпні, спірну нерухомість було обнесено будівельними парканами.

ÖBB звернувся до Грюндля десять років тому. У перших планах ще залишалося місце для переїзду та вдома, але у результаті цей варіант не пройшов. «Отже, після багатьох років зусиль у нас, на жаль, не було іншого вибору, окрім як подати заяву про експропріацію», — наголосив координатор проекту ÖBB Крістіан Хесс. Однак вони розуміють власника та працюють над мирним рішенням. Справа далеко не завершена. ÖBB запропонував 345 000 євро як компенсацію за будинок. На думку колишніх власників, цього мало. Адвокат Денгг заявив, що «це ще належить обговорити в суді».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України