Вперше в проекті резолюції ПАРЄ чітко сказано, що Росія є країною-агресором

Робота над проектами Резолюцій ПАРЄ щодо гуманітарної катастрофи в Україні та щодо повноважень делегації Російської Федерації чітко зазначила, що настрої в Парламентській асамблеї змінилися. Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина», заступник голови Постійної делегації України в ПАРЄ Сергій Соболєв.

«Вперше в проекті резолюції ПАРЄ чітко заявляється, що Росія є країною-агресором, яка ввела в Україну свої війська та підтримує незаконні збройні формування на Донбасі та в Криму. Вперше в документах зазначена необхідність виконання найважливіших пунктів Мінської угоди», – розповів Соболєв.

За його пропозицією до документів включені 3 поправки: «Про негайне виведення російських військ з території України і припинення фінансування і постачання зброї незаконним формуванням на сході України; про негайне встановлення контролю України над усім кордоном з Російською Федерацією; про негайне повернення усіх військовополонених та незаконно затриманих осіб, які утримуються Росією та її поплічниками».

Крім того, Соболєв підкреслив, що рішення із ключового питання – продовження санкцій проти делегації Російської Федерації – буде ухвалюватися в залі ПАРЄ тільки завтра.

Депутат від фракції «Батьківщина» запропонував три варіанти рішень з цього питання.

«Перший – найжорсткіший – позбавлення всієї делегації РФ права брати участь у засіданнях Парламентської асамблеї. Другий – позбавлення права голосу і участі у керівних органах. Третій – позбавити російську делегацію прав на один рік, а після того, якщо ситуація лише погіршуватиметься – зупинити членство Росії в усіх інших органах Ради Європи», – повідомив він.

Батьківщина

Comments

0 comments

One comment

  1. TYVM you’ve solved all my prlmbeos

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh