Авторські статтіНовини з Австрії

Вперше в історії австрійську партію соціал-демократів очолить жінка

Колишній міністр охорони здоров’я Австрії Памела Ренді-Вагнер може стати біля керма австрійських соціал-демократів — партії SPÖ. Кандидатуру Ренді-Вагнер одноголосно підтримали на минулому в суботу засіданні президії партії.

Який залишає свою посаду лідера SPÖ Крістіан Керн також підтримав кандидатуру Памели Ренді-Вагнер на посаду голови партії.

Подія про обрання Ренді-Вагнер на пост лідера соціал-демократів для SPÖ стані історичним — ще ніколи партію не очолювала жінка. 47-річна Памела прийшла в політику близько півтора років тому, коли приєдналася до попереднього уряду в якості міністра охорони здоров’я.

Про Памелі Ренді-Вагнер відомо, що вона одружена з колишнім послом Австрії в Ізраїлі, має двох дочок.

Зазначимо, що чинній глава SPÖ добровільно складає з себе повноваження лідера з причини необхідності концентрації своїх зусиль і діяльності на виборах голови Єврокомісії, які пройдуть у явились в місті у майбутнього року.

Зазначимо, на останніх виборах в Австрійський парламент Соціал-демократична партія Австрії набрала 26,9 відсотка голосів на свою підтримку, пропустимо вперед лише партію чинного федерального канцлера Себастьяна Курця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України