Вперше в історії австрійську партію соціал-демократів очолить жінка

Колишній міністр охорони здоров’я Австрії Памела Ренді-Вагнер може стати біля керма австрійських соціал-демократів — партії SPÖ. Кандидатуру Ренді-Вагнер одноголосно підтримали на минулому в суботу засіданні президії партії.

Який залишає свою посаду лідера SPÖ Крістіан Керн також підтримав кандидатуру Памели Ренді-Вагнер на посаду голови партії.

Подія про обрання Ренді-Вагнер на пост лідера соціал-демократів для SPÖ стані історичним — ще ніколи партію не очолювала жінка. 47-річна Памела прийшла в політику близько півтора років тому, коли приєдналася до попереднього уряду в якості міністра охорони здоров’я.

Про Памелі Ренді-Вагнер відомо, що вона одружена з колишнім послом Австрії в Ізраїлі, має двох дочок.

Зазначимо, що чинній глава SPÖ добровільно складає з себе повноваження лідера з причини необхідності концентрації своїх зусиль і діяльності на виборах голови Єврокомісії, які пройдуть у явились в місті у майбутнього року.

Зазначимо, на останніх виборах в Австрійський парламент Соціал-демократична партія Австрії набрала 26,9 відсотка голосів на свою підтримку, пропустимо вперед лише партію чинного федерального канцлера Себастьяна Курця.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh