Новини з Австрії

В Австрії у ДТП дорогий Porsche зміг зупинити автобус без водія

У тірольському Циллерталі 17-тонний автобус без водія раптово почав рухатися і знищив кілька автомобілів, а потім врізався в Porsche.

Вражаюча аварія у Фюгені (Тіроль) сталася 11 березня 2024 року. Водій автобуса висадив пасажирів і сказав, що хотів би перевірити щось у двигуні, тому він також вийшов. Стоянкове гальмо з невідомої причини зірвалося – чи він його неправильно увімкнув?

У будь-якому разі залишений автобус відкотився назад більш ніж на 50 метрів похилою дорогою на кілька припаркованих автомобілів. Сталася низка зіткнень, у яких було пошкоджено сім автомобілів, причому деякі серйозно – справа не дійшла до спортивного автомобіля з номерним знаком із Баден-Вюртемберга. Саме дорогий Porsche зміг зупинити автобус і не дозволив автобусу продовжувати котитися і завдавати ще більших руйнувань, але сам був пошкоджений “під списання”. На фотографіях видно, що автобус буквально наїхав на спортивну машину, при цьому одне колесо навіть повисло в повітрі.

Як повідомляють у поліції, усім постраждалим у нещасті надзвичайно пощастило. Унаслідок аварії ніхто не постраждав. Передбачається, що причиною раптового перекату стала технічна несправність, але розслідування все ще триває.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України