Авторські статті

Вовнянко про “новий старий” Кабмін: Казка закінчується. Коні перетворюються на щурів, карета – на гарбуз

Зате не Порошенко – ПОВЕРНЕННЯ СТАРИХ ОБЛИЧ

Ну, вітаю всіх. Спостерігаючи за виїзним шоу «95 квартал» у Верховній Раді, я сьогодні ледве втримувався від сміху і глузів. Героїчна і безкомпромісна боротьба з Порошенком добігла свого логічного кінця – Україна остаточно здала себе сама під керівництво олігархів.

Я не мав і не маю жодних сентиментів до екс-прем’єра Гончарука. Цей пан, який в своєму житті ніколи не керував ані виробництвом ані районом, півроку займався повністю не своєю справою. Діра в бюджеті у 100 мільярдів, провал комунікації влади з суспільством, ганьбище під назвою «евакуація українців з Китаю» – все це прямі наслідки супер-проблеми яка називається «дилетанти у владі». Нічого кращого Гончарук і його братія зробити не могли. Марно чекати виконання симфоній від того хто не знає нот. Гончарук не вміє і ніколи не вмів керувати Україною, все решта – наслідки. Незрозуміло лише – нащо йому було так ганьбитися?!

Але епоха «нових обличь» тепер – фсьо. Зеленський сьогодні влаштував неповторну боротьбу з самим собою. Бо критикуючи Гончарука і компанію, він якось забув пригадати – хто їх зібрав? Хто примусив парламент їх обрати? Хто мінімум раз НЕ прийняв відставку Гончарука?

«Нові обличчя» – все. Відтак керувати економікою країни будуть старі обличчя. Ті що залишилися з часів Януковича. А ще – ті що пов’язані з олігархами, які так бісили завжди всіх наших борцунів та активіЗтів. Ласкаво прошу шанувати ДТЕКівця Шмигаля. Я так розумію, тепер безглуздо питати: «Чому Ахметов не сидить?»

Ласкаво прошу шанувати всі інші старі обличчя – Ємця, Уманського, Бессараб, тощо. Задоволені? Це – той самий кабмін про який ви мріяли? Окреме вітання – тим хто зносив Порошенка через ненависть до міністра МВС Арсена Авакова. Смакуйте миленькі, попри все Аваков – міністр і його влада не зменшилася аж ніяк.

Казка закінчується. Коні перетворюються на щурів, карета – на гарбуз, а красуня-принцеса на замурзану Попелюшку. Палке бажання нових обличь у владі завершилося поверненням до влади обличь старих. І це тільки початок процесу – ми ще побачимо у владі до болі знайомі кадри часів дядечка Азарова. Інакше – й бути не може. Ще до виборів я писав ХТО саме іде до влади під зеленими прапорами коміка з «95 кварталу». Це й відбувається. Насолоджуйтеся. Щоб аж за вухами лущало.

Але є й гарна новина – зате не Порох. Повалення президента Порошенка, певно, вартувало того, аби здобути президента – пахолка олігарха Коломойського з прем’єром – пахолком олігарха Ахметова. Так же краще? Чи ні?

Скільки ще треба от таких поворотів, аби збагнути – в нинішній Україні може бути або як за Порошенка, або – набагато гірше?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh