Вовнянко: Не можна бути водночас і з МВФ, і з Ігорем Валерійовичем. Можна лише або – або

НОВИНИ – ПОГАНА І ХОРОША

У мене для вас дві новини. Почну з поганої. Якщо завтра ЗЕ-більшість внесе у Верховну Раду законопроект про визнання анексії Криму і матиме за нього голоси – анексію Криму буде визнано.

Про це повідомив Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у фейсбук.

Заблокувати такий законопроект правками опозиція вже не зможе. Насмілюся нагадати що перше читання цього закону прийняли ще восени, але тоді «служки» нарвалися на потоки критики і дали задню. Проте тепер… ЄвроСолдіарність готова була проголосувати – якби закон обмежувався часом карантину. Але він – не обмежується.

Тепер хороша новина. ЗЕбільшість вкотре показала що вона – все. За проти поправочний закон проголосували лише 204 нардепи від «служок». Ще 50 президентський закон проігнорували – «служки» прийняли його спільно з ОПЗЖ та з «Довірою».

«А як же те, що розблокували прийняття антиколомойського закону?» – запитаєте ви. А пофіг – відповім я. По-перше, друге читання «служки» могли голосувати зразу після першого, ЗЕбільшості до «турборежиму» не звикати. Вони так купу законів прийняли. По-друге, якщо порушувати регламент – чи не байдуже коли і як? По-третє, можна було скористатися статтею 119 Закону про регламент і розглянути доумент постатейно (наприклад), а не розглядати поправки. Можна було… Та все що завгодно.

ЗЕбільшість щойно прийняла бюджет у якому дефіцит бюджету збільшений до 7,5%, чого НЕ БУЛО навіть під час найбільш гострої фази зимової кампанії 14-15-го років, коли Москва валила гривню і перекривала газ. Таке збільшення бюджету – уже порушення домовленостей з МВФ. Наявне збільшення дефіциту з МВФ ніхто не обговорював. Тож боюся, прийняття антиколомойського закону – це мертвому припарка. Тим більше, юристи холдингу Приват рішення прийняте з кричущим порушення регламенту порвуть у всіх судах, від суду села Задрипанськ до суду Стокгольма та ЄСПЛ.

Бо розумієте, не можна бути водночас і з МВФ, і з Ігорем Валерійовичем. Можна лише або – або. Бо “з МВФ і з ІВК”, означає насправді “лише з ІВК”. На жаль – нереально пояснити це дилетанту на чолі держави.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh