Авторські статтіТехно

Vovlo назвала дату виходу свого першого електрокара

Volvo назвала дату виходу свого першого електрокара, побудованого на платформі SPA. Виробник зазначив, що багато країн поки не підготовлені для масового використання таких автомобілів.

У найближчому майбутньому шведський концерн Volvo планує випустити гібридні версії всіх своїх моделей. Про це журналістам повідомили офіційні представники компанії, відзначивши, що до 2019 року виробник має намір представити громадськості свій перший електрокар, розробка якого вже розпочалася. На сьогоднішній день про автомобіль невідомо нічого, крім того, що він буде побудований на платформі SPA. Таку ж архітектуру на сьогоднішній день мають V90, S90 і XC90.

За словами співробітників Volvo, машини з електричними двигунами все швидше і швидше набирають популярність, як серед споживачів, так і серед машинобудівних компаній. Тим не менше інфраструктура багатьох держав поки не підготовлена для масового використання вищезазначених транспортних засобів. У багатьох країнах просто немає заправних станцій, на яких можна зарядити батарею автомобіля.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України