Війна РФ проти України

Ворог змінив тактику: українців попередили про небезпеку обстрілу найближчими днями

Українців попереджають, що можуть бути нові ворожі масовані обстріли. Російські військові можуть здійснити обстріл України не лише 8-9 травня, а й у наступні дні.

Минулого року окупанти обстрілювали міста України у визначні дати, проте цього року загарбники б’ють ракетами та дронами у наступні дні.

Про це повідомила керівник об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

“У морі корабельне угруповання досить потужне — 16 кораблів у Чорному морі знаходиться. Серед них продовжують чергування чотири надводні ракетоносії”, – зазначила Наталія Гуменюк.

За її словами, під час попередніх обстрілів ворог використовував менш точні ракети, маючи на меті виявити та виснажити протиповітряну оборону України. На її думку, після цього вони можуть застосувати вже високоточну зброю, зокрема “Калібри”.

“Хоча, очевидно, вони високоточну зброю економлять. Можливо, вони мають свої розрахунки та задуми на цю зброю. Тому розслаблятися нам зараз не можна”, – зазначила прес-секретар Сил оборони півдня.

Наталія Гуменюк додала, що зараз українцям слід бути дуже пильними, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та враховувати, що ворог може повестися надзвичайно підступно.

“Поки не можна говорити, що вони прив’яжуть атаку до конкретної дати, але якщо аналізувати 8 та 9 травня минулого року, то тоді їхня діяльність характеризувалася такими атаками, саме ракетними, саме по тилових регіонах України. Цілком ймовірно, що їхнє гасло “можемо повторити” може повторитися і цього року”, – каже Наталія Гуменюк.

У той же час, за її словами, також слід усвідомлювати, що росіяни вже неодноразово випробовували іншу тактику, коли в значні дати тримали всіх у напрузі, а удари робили вже після цих дат, коли люди розслаблялися і не чекали на це.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України