Війна рф проти України

Ворог використовує на полі бою макети своїх безпілотників. Фото

Втім, не виключено, що противник буде згодом використовувати ці ділянки й для реальних пусків

Джерело: Defence Express

Російське окупаційне військо на полі бою протягом щонайменше декількох місяців використовує макети різних безпілотних літальних апаратів, йдеться передусім про дрони типу “Ланцет” та Zala, на такому факті наголошує український військовий під ніком “зовнішній пілот” (@externalPilot), допис оприлюднено у соцмережі Х (раніше Twitter).

Він публікує фото розташованих десь у полі макетів двох російських безпілотників, які зафіксувала камера розвідувального безпілотника типу Shark. “Але це зовсім не завадить їм злітати з цих самих позицій за потреби, тож не варто позначати такі місця як мертві зони та ігнорувати їх”, — відзначає військовий.

Загалом сьогодні використання макетів на полі бою не здивуєш, бо в тому чи іншому вигляді такі засоби використовують як наші військові, так і вороже військо, від макетів невеликих засобів радіоелектронної боротьби і до танків, САУ та навіть зенітних ракетних комплексів.

Разом з тим, з якісною камерою сьогодні з розвідувального безпілотника можна доволі ефективно виявляти такі “фальшиві” ворожі позиції, навіть з урахуванням їхньої пропрацьованості у контексті додаткових деталей та імітації активної діяльності на місцевості.

Ворог використовує на полі бою макети своїх безпілотників (фото)

Розгорнута пускова баражуючого боєприпасу типу “Ланцет”, фото — @externalPilot

Варто також відзначити, що наразі одним з ефективних способів боротьби з ворожими безпілотниками — це знищувати їх на землі разом з пусковими, пунктами управління та екіпажами. Наприклад, раніше ми розповідали, як окупанти використовують свої “Ланцети” на полі бою.

Раніше Defense Express розповідав, що РФ нібито хочуть створити загальновійськову “безпілотну” ударну бригаду — в окремому матеріалі про те, якою може бути її структура.

Також нагадаємо, що у Збройних Силах України буде створено новий рід сил — Сили безпілотних систем. Поява цієї структури пов’язана з нарощуванням спроможностей ЗСУ “щодо використання безпілотних та роботизованих повітряних, морських та наземних систем, забезпечення готовності до застосування таких систем за призначенням”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України