Бойовики «ЛНР» знищили Алчевський металургійний комбінат

Підприємство «Алчевський металургійний комбінат», який розташований на території тимчасово підконтрольної бойовикам «ЛНР» території, опинився на межі повного припинення роботи у зв’язку з повним вимиванням фінансових коштів. Як передає Голос українською, ця ситуація вже встигла стати об’єднання об’єктом уваги самих терористів, які вже прямо почали звинувачувати в неефективному управлінні російський ставлеників в «ЛНР», про що написав блогер Денис Казанський.

«Бандити далі знищують захоплену промисловість Донбасу. Зараз аварія на Алчевському меткомбінаті. Таким чином, вони виб’ють всі ресурси з викрадених виробництв – і кинуть. А пам’ять пам’ятаєте, як у 2014 році ці ж люди розповідали, як Захід хоче закрити наші заводи і шахти?», – написав він у Twitter.

Далі свій пост блогер додав скріном обговорення, де бойовики визнали абсолютний провал промисловості на окупованих територіях. Також повідомляється, що на заводі-у зв’язку з браком коштів не постачають життєво-необхідні витратні матеріали. В даному випадку мова йде переважно про вогнетривах, необхідних для проведення періодичних ремонтів сталь-ковшів, розлив-машин.
«Они все выжмут и бросят»: боевики «ЛНР» уничтожили флагман металлургической отрасли
«Они все выжмут и бросят»: боевики «ЛНР» уничтожили флагман металлургической отрасли

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh