Авторські статті

Бойовики «ЛНР» знищили Алчевський металургійний комбінат

Підприємство «Алчевський металургійний комбінат», який розташований на території тимчасово підконтрольної бойовикам «ЛНР» території, опинився на межі повного припинення роботи у зв’язку з повним вимиванням фінансових коштів. Як передає Голос українською, ця ситуація вже встигла стати об’єднання об’єктом уваги самих терористів, які вже прямо почали звинувачувати в неефективному управлінні російський ставлеників в «ЛНР», про що написав блогер Денис Казанський.

«Бандити далі знищують захоплену промисловість Донбасу. Зараз аварія на Алчевському меткомбінаті. Таким чином, вони виб’ють всі ресурси з викрадених виробництв – і кинуть. А пам’ять пам’ятаєте, як у 2014 році ці ж люди розповідали, як Захід хоче закрити наші заводи і шахти?», – написав він у Twitter.

Далі свій пост блогер додав скріном обговорення, де бойовики визнали абсолютний провал промисловості на окупованих територіях. Також повідомляється, що на заводі-у зв’язку з браком коштів не постачають життєво-необхідні витратні матеріали. В даному випадку мова йде переважно про вогнетривах, необхідних для проведення періодичних ремонтів сталь-ковшів, розлив-машин.
«Они все выжмут и бросят»: боевики «ЛНР» уничтожили флагман металлургической отрасли
«Они все выжмут и бросят»: боевики «ЛНР» уничтожили флагман металлургической отрасли

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.