Агенти США розповіли про життя інопланетян на Землі

Сучасні вчені вже не одноразово заявляли, що у всій величезній сонячній системі інопланетного життя не існує і не може існувати. Потенційні земноподобные планети сотні мільйонів кілометрів і звичайно ж туди потрапити просто неможливо, як і провести точній аналіз поверхні.

Проте в цей же час існує ціла армія інакомислячих любителів конспірології і уфології, які заявляють, що інопланетяни існують і живуть серед людей. Це стара теорія з фантастичних фільмів 90-х 2000-х, однак зараз вона стала знову популярною.

Секретні агенти Емері Сміт і Кору Гуд з США розповіли, що вони працювали над секретними позаземними програмами, якими керують військові структури і найбільші компанії. Сміт заявляє, що він нібито зустрічався з інопланетянами, які живуть серед людей і працюють на військових об’єктах, таких як база Кертленд, лабораторія Сандиа, Лос-Аламоса і багатьох інших. Вони потрапили на Землю звичайним шляхом – просто прилетіли.

В інтерв’ю на уфологічній шоу Сміт заявивши, що інопланетян неможливо відрізнити від звичайних людей. Вони прилітають на Землю, щоб простежити, що люди не вб’ють один одного і не підірвуть все живе.

Кору Гуд у своїх інтерв’ю заявляє практично протилежні речі. Він розповів свою версію, як прибульці знаходяться на Землі. Чоловік займався пошуком інопланетян, які впроваджувалися в суспільство і допитував їх. Частина прибульців хотіла знищити або захопити Землю, але в цей же час частина хотіла існувати мирно.

«Они среди нас»: Агенты США рассказали о жизни инопланетян на Земле

За словами колішніх секретних агентів, принаймні вони себе так називають, існує навіть спеціальна угода між військовими і інопланетянами. Прибульцям дозволяють або забороняють потрапляти в суспільство людей, тому вони існують серед нас тільки мирно.

До речі, за деякими даними, «секретна папка» про інопланетян була і у Дмитра Медведєва, коли він був президентом Росії. Він був обізнаний про те, що інопланетяни живуть серед людей. Крім того, в РФ нібито існує спеціальна секретна група, яка разом з іншими країнами контролює інопланетян на Землі.

«Они среди нас»: Агенты США рассказали о жизни инопланетян на Земле

У той час як весь науковий світ твердити про унікальності життя на Землі і неможливості існування життя в нашій галактиці Чумацький шлях, конспірологи залишаються впевнені, що інопланетяни вже давно знайшли людей. Проте в цей же час їхні доводь нічим не підтверджуються і практично не мають доказів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh