Техно

Агенти США розповіли про життя інопланетян на Землі

Сучасні вчені вже не одноразово заявляли, що у всій величезній сонячній системі інопланетного життя не існує і не може існувати. Потенційні земноподобные планети сотні мільйонів кілометрів і звичайно ж туди потрапити просто неможливо, як і провести точній аналіз поверхні.

Проте в цей же час існує ціла армія інакомислячих любителів конспірології і уфології, які заявляють, що інопланетяни існують і живуть серед людей. Це стара теорія з фантастичних фільмів 90-х 2000-х, однак зараз вона стала знову популярною.

Секретні агенти Емері Сміт і Кору Гуд з США розповіли, що вони працювали над секретними позаземними програмами, якими керують військові структури і найбільші компанії. Сміт заявляє, що він нібито зустрічався з інопланетянами, які живуть серед людей і працюють на військових об’єктах, таких як база Кертленд, лабораторія Сандиа, Лос-Аламоса і багатьох інших. Вони потрапили на Землю звичайним шляхом – просто прилетіли.

«Они среди нас»: Агенты США рассказали о жизни инопланетян на Земле

В інтерв’ю на уфологічній шоу Сміт заявивши, що інопланетян неможливо відрізнити від звичайних людей. Вони прилітають на Землю, щоб простежити, що люди не вб’ють один одного і не підірвуть все живе.

Кору Гуд у своїх інтерв’ю заявляє практично протилежні речі. Він розповів свою версію, як прибульці знаходяться на Землі. Чоловік займався пошуком інопланетян, які впроваджувалися в суспільство і допитував їх. Частина прибульців хотіла знищити або захопити Землю, але в цей же час частина хотіла існувати мирно.

«Они среди нас»: Агенты США рассказали о жизни инопланетян на Земле

За словами колішніх секретних агентів, принаймні вони себе так називають, існує навіть спеціальна угода між військовими і інопланетянами. Прибульцям дозволяють або забороняють потрапляти в суспільство людей, тому вони існують серед нас тільки мирно.

До речі, за деякими даними, «секретна папка» про інопланетян була і у Дмитра Медведєва, коли він був президентом Росії. Він був обізнаний про те, що інопланетяни живуть серед людей. Крім того, в РФ нібито існує спеціальна секретна група, яка разом з іншими країнами контролює інопланетян на Землі.

«Они среди нас»: Агенты США рассказали о жизни инопланетян на Земле

У той час як весь науковий світ твердити про унікальності життя на Землі і неможливості існування життя в нашій галактиці Чумацький шлях, конспірологи залишаються впевнені, що інопланетяни вже давно знайшли людей. Проте в цей же час їхні доводь нічим не підтверджуються і практично не мають доказів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.