Авторські статті

Волонтери вдосконалили снайперські гвинтівки 79-ої бригади. Фото

Українські волонтери завершили масштабне поліпшення снайперських гвинтівок роти снайперів 79-ої бригади. Всього апгрейду піддалися 40 гвинтівок 79-ої і 2 сгвинтівки прикордонників.

У підсумку, що було зроблено: у більшої частини гвинтівок подовжений приклад – встановлені тильники UTG додають ~ 5 см; навішені фірмові комбатовскі триточки для СВД; виніс під сошки CCOP, копія Harris S-BRM 6-9; встановлені глушники 3-го покоління (укорочені, полегшені, з відстані 400 метрів визначити джерело звуку і напрямок неможливо); втулки демпфери для зниження вібрацій і віддачі; приціли ПОСП 8 * 24; кронштейни для установки прицілів від Archer TVT; кільця 30 мм 6-ти болтові CCOP; приціли Konus Pro M30 4.5-16 * 42, так само фарбування “Snake Skin” фарбою Krylon з балона.

У результаті істотно поліпшена ергономіка приклада, можливість стріляти з сошок з будь-яких поверхонь, зручне транспортування на ремені, розсіювання і зниження шуму, гасіння спалаху, знижена віддача і поліпшена реальна кучність, маскування в тому числі на тлі форми бійця, збільшена дистанція ідентифікації цілей, ефективна дальність роботи збільшена до 800 метрів, підсумовує блогер Злий Одессит.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України