Авторські статті

Волонтери вдосконалили снайперські гвинтівки 79-ої бригади. Фото

Українські волонтери завершили масштабне поліпшення снайперських гвинтівок роти снайперів 79-ої бригади. Всього апгрейду піддалися 40 гвинтівок 79-ої і 2 сгвинтівки прикордонників.

У підсумку, що було зроблено: у більшої частини гвинтівок подовжений приклад – встановлені тильники UTG додають ~ 5 см; навішені фірмові комбатовскі триточки для СВД; виніс під сошки CCOP, копія Harris S-BRM 6-9; встановлені глушники 3-го покоління (укорочені, полегшені, з відстані 400 метрів визначити джерело звуку і напрямок неможливо); втулки демпфери для зниження вібрацій і віддачі; приціли ПОСП 8 * 24; кронштейни для установки прицілів від Archer TVT; кільця 30 мм 6-ти болтові CCOP; приціли Konus Pro M30 4.5-16 * 42, так само фарбування “Snake Skin” фарбою Krylon з балона.

У результаті істотно поліпшена ергономіка приклада, можливість стріляти з сошок з будь-яких поверхонь, зручне транспортування на ремені, розсіювання і зниження шуму, гасіння спалаху, знижена віддача і поліпшена реальна кучність, маскування в тому числі на тлі форми бійця, збільшена дистанція ідентифікації цілей, ефективна дальність роботи збільшена до 800 метрів, підсумовує блогер Злий Одессит.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh