«Волонтерська cотня» УКУ отримала подяку від військових з передової

Двадцять четверта бригада імені Данила Галицького (м. Яворів) висловила подяку волонтерам УКУ за прально-банні комплекси.

«Дорога спільното УКУ, прийміть щирі вітання і слова вдячності для цілої спільноти УКУ від військових 24-ї бригади імені Данила Галицького (м. Яворова).

Перебуваючи у 2020 році, вже шостий місяць на фронтовій лінії Луганщини, бійці щоденно використовують два прально-банні комплекси, виготовлені силами господарського відділу студентського містечка УКУ. Рівно ж подяка стосується подарованого 24-й бригаді вантажно-пасажирського авто "Рено-Маскот ІІ".

Нагадаємо, на оснащення комплексів та придбання авто були використані головно наші пожертви.

Як бачимо, сила спільноти, об’єднання у спільній праці мають довготривалий вплив на суспільство, особливо тих, хто несе надважливу службу у час військової агресії щодо України.  

Пам’ятаймо в молитві наших захисників, долучаймося до проєктів підтримки Сотні УКУ. Особлива молитовна пам’ять полеглим у боях. У липні 24-та бригада втратила бійця Тараса Матвіїва, котрий виніс у безпечне місце двох поранених побратимів, а сам загинув від вибуху чергової міни 120-го калібру.

Військові 24-ї бригади імені Данила Галицького (м. Яворова)»

Крім листа-подяки, захисники поділилися своїм відео, у якому розповідають, як подарунок УКУ допомагає їм вже протягом кількох ротацій.

Довідка

Центр волонтерства УКУ «Волонтерська сотня» – це волонтерське об’єднання викладачів, працівників та студентів УКУ, які на добровільних засадах присвячують себе соціальному служінню у Церкві та суспільстві. Користуючись своїми професійними знаннями і здібностями, вони планують різні заходи з надання посильної допомоги особам, громадським та державним інституціям у потребах. Сповідуючи місію УКУ, волонтери на християнських та патріотичних засадах виробляють концепцію допомоги, зумовленої викликами сучасності.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ucu.edu.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh