Авторські статті

Вибух складу боєприпасів під Балаклією – чому це сталося?

Волонтер Роман Доник прокомментировал взрыв склада боеприпасов под Балаклеей

З приводу Балаклії. У нас три роки війна. Справжня війна. Це не просто десь там, далеко, якісь окопи, які до нас не мають ніякого відношення. Це війна, яка кожен день може прийти в будь-який з наших будинків.

Матіос заявив, що швидше за все диверсія. По всій видимості так і є. Одна з версій – ПТКР (до 4 км прицільна дальність).

Це не перша і не остання спроба. Спроби будуть ще і їх буде багато. Це війна. Війна – це не тільки стріляє піхотинець. Це військова логістика, це БК, це склади, це диверсії. Так було завжди. І так буде завжди. Чому не почистили, чому не змогли охороняти, чому взагалі допустили? Ось так – це війна. І не обов’язково це ДРГ. І не обов’язково прийшли з боку вороги. Це може бути хто завгодно. Тому що ми зараз воюємо з віроломним і підлим сусідом, який знищує нашу націю понад 500 років.

Тому що сусід ні на хвилину не залишав плани щодо нашого знищення. Тому що у тисяч українців кредити в російських банках. Тому що тисячі військових, так чи інакше, пов’язані або були зав’язані на сусіда.

Тому що, на всіх рівнях, у нас є десятки сплячих агентів і кротів. Вони просто чекають свого часу. Вони можуть ніколи не включитися, а можуть включитися завтра. Це теж частина війни і через це потрібно пройти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.