Вибух складу боєприпасів під Балаклією – чому це сталося?

З приводу Балаклії. У нас три роки війна. Справжня війна. Це не просто десь там, далеко, якісь окопи, які до нас не мають ніякого відношення. Це війна, яка кожен день може прийти в будь-який з наших будинків.

Матіос заявив, що швидше за все диверсія. По всій видимості так і є. Одна з версій – ПТКР (до 4 км прицільна дальність).

Це не перша і не остання спроба. Спроби будуть ще і їх буде багато. Це війна. Війна – це не тільки стріляє піхотинець. Це військова логістика, це БК, це склади, це диверсії. Так було завжди. І так буде завжди. Чому не почистили, чому не змогли охороняти, чому взагалі допустили? Ось так – це війна. І не обов’язково це ДРГ. І не обов’язково прийшли з боку вороги. Це може бути хто завгодно. Тому що ми зараз воюємо з віроломним і підлим сусідом, який знищує нашу націю понад 500 років.

Тому що сусід ні на хвилину не залишав плани щодо нашого знищення. Тому що у тисяч українців кредити в російських банках. Тому що тисячі військових, так чи інакше, пов’язані або були зав’язані на сусіда.

Тому що, на всіх рівнях, у нас є десятки сплячих агентів і кротів. Вони просто чекають свого часу. Вони можуть ніколи не включитися, а можуть включитися завтра. Це теж частина війни і через це потрібно пройти.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh