Авторські статті

Волонтер: раніше боялися що-небудь говорити про війну, а зараз всі втомилися

Відома волонтер і блогер Наталія Юсупова у своєму блозі пише про те, що практично щодня доводиться переконуватися в тому, що більшість людей, що сваряться нашу злочину систему, лаючи політиків, всіх на світі, при цьому міняти нічого не хочуть. Мало того, тих хто намагається боротися за цивілізоване життя, тут же починають ненавидіти. Чим більше робиш доброго, тим більше отримуєш плювки.

Юсупова пише, що раніше дуже дивувалася, чому друзі, знайомі не хочуть займатися волонтерством, поки сама не потрапила в Госпіталь, автоматично ставши головним ворогом для багатьох, для лікарів, для волонтерів, для персоналу. Все не так. «Оськинула б усе, напевно, банкет б закотили від щастя! Я як дура намагаюся, прошу всіх, тормошу, а у відповідь одні надуті і незадоволені морди!», – обурюється волонтер. Вона додає, що якихось високих подяк не чекає, просто маленьке, людське ставлення. Градус ненависті з кожним днем зростає. Якщо раніше боялися, що-небудь говорити про війну, а зараз всі втомилися, все набридло. Тільки хлопці на передовій не втомилися, сидіти в холодних окопах, під кулями. У всьому світі сотні волонтерських організацій і в супермаркетах часто стояти бокси «для армії» і ніхто не обурюється.

Блогер підкреслює, військовослужбовці шановані люди у всьому світі, ніхто не сміє сказати погане слово. При цьому в топ країнах економіка на перших позиціях в світі і все одне волонтери та громадяни допомагають. Більшість воюють не на своїх теріториях, і ніхто їх не називає карателями. Наталія Юсупова розповідає, що кожного дня їй хтось пише і питає, а, навіщо писати пости, просити про допомогу, нехай держава робить. Так мислять ті, хто вважає себе поза держави. Всі вони хочуть жити в світі, гарно і успішно, а хто там за всім цим стоїть, не хочуть знаті. Юсупова зізнається, що їй дуже прикро за хлопців, за їх матерів, сім’ї. Пропаганда жахлива йде, всі злі колом, сепаратисти налаштовані рішуче, відкрито виступають.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.