Авторські статті

Волонтер передбачив незабаром активну фазу війни дронів

Президента Венесуели Ніколаса Мадуро скоєно замах за допомогою БПЛА, що влада країни вже розцінили як теракт. Мадуро промовляв перед бійцями Національної гвардії, збудованими в парадні коробки, коли прилетіли два дрона і вибухнули. На щастя, ніхто не загинув, але це тільки початок. Швидше за все, атака була попередженням і не мала своєї мети масова загибель людей. Про це у своєму блозі пише військовий волонтер та блогер Юрій Касьянов.

За його словами, атаки дронів будуть траплятися все частіше, і усе більш кривавими. Дрони будуть нападати з повітря, з-під води, з-під землі. Це просто-напросто прогрес, який не зупинити. Як колися з’явилося вогнепальна зброю, потім – автоматична, потім – дирижаблі та літаки, танки і ракети… Дрони – це просто черговий етап.

Юрій Касьянов пише, що людина завжди використовує результати прогресу, в першу чергу, для вбивства собі подібних. Ми теж над цим працюємо, тому що війна, – щоб атакувати окупантів на Донбасі і в Криму. І ці атаки будуть куди успішніше, ніж замах у Венесуелі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України