Волонтер: Немає ніякого президента реформатора Зеленського. Є підконтрольний Коломойському молодший партнер і спільник

Думки волонтера Романа Доніка передаємо мовою оригіналу.

“Якщо послухати заяви Коломойського за останній час, а потім накласти це все на події, які відбуваються навколо Коломойського в інших країнах, то все стає більш-менш зрозуміло.

Скрізь, крім України, у Коломойського справи йдуть дуже погано. Погано йдуть справи. З Швейцарії Коломойському довелося виїхати, щоб не поїхати в наручниках у США. З Ізраїлю йому довелося їхати в Україну з тієї ж причини. Те, що Ізраїль не видає своїх громадян, так це казки на користь бідних. Коли мова йде про можливості посваритися з США, ці казки припиняють працювати. Зараз саме така ситуація.

США “висіли” над Україною в частині боротьби з корупцією, в той час, коли на вкрадені і виведені через офшори гроші, в самій Америці, Коломойський скуповував оптом і в роздріб нерухомість та активи на підлогу ярду американських грошей. Прикро, так? Ну ось це, як би, плювок в обличчя держдепу. Коломойський він же нахабний і безмежний чувак. Думав, що і там все так пролізе. Не пролізло.

Баканов, ну той що зараз фактично глава СБУ, а до цього був рішалою 95 кварталу і Коломойського, їздив в штати як заступник голови СБУ вирішити це питання. Для вас же не секрет, що більшість наших адвокатів це рішали. Вони більше нічого не вміють робити. Прикривати схеми, будувати схеми, заносити і відкати. І Баканов і Богдан – люди, які були рішалами у Коломойського.

Більше того, у зв’язку з розслідуванням ФБР, з’ясувалося, що крім Коломойського в справі є ще фігуранти. Два. Зеленський та його партнер. Швидше за все це саме Баканов. Які так само були причетні до схем за крадіжку і виведення грошей.

Баканов поїхав в США в якості СБУ-шника, почав наводити довідки і шукати потрібних людей щоб “вирішити” за Беню, але нарвався на скандал.

Адвокати зажадали терміново зібрати засідання суду і заявили, що на них намагалися тиснути. Баканов повернувся ні з чим. Тільки зміцнивши робочу версію ФБР, де він один з фігурантів справи у складі ОЗГ. Виходячи з того, що процес в США вже запущений і він по любому буде доведено до завершення, єдиний притулок для Коломойського це Україна та …. Росія. Україна в орбіті Росії. Саме Росія, яка у вічному конфлікті з США, а сьогодні, на загострення цього конфлікту, зараз єдиний захисник українського “патріота” Коломойського.

Але в саму РФ Ігор Валерійович не поїде. Там протистоять люди, які думали так само, як він і діють так само, як він. Там його через тиждень порвуть як Тузік грілку. Тому єдиним притулком для Коломойського залишається Україна під патронатом Росії, де Коломойський головна дійова особа.

В тіні, але найголовніше особа. Такий собі генерал-губернатор малоросії. Він буде тут все пиляти, рулити через Богдана і підконтрольного Зеленського і вибудовувати своє генерал-губернаторство на десятиліття.

Будуть ще серіали про цього нового слугу народу, який в серіалі переміг Зеленського і все зробив так, як обіцяв Зеленський, який обдурив довірливий народ.

Будуть ще волонтери, які будуть розповідати який Коломойський і До патріоти. Будуть ще і воєнізовані ОЗГ, які будуть зачищати все на користь Коломойського. Буде дме Коломойського і Авакова, де кожен буде мати свою і доповнювати іншого.

Будуть куплені у ВР нові “голосисті голоси”. Буде ручний парламент. Коломойський він же розумний, зухвалий і нахабний. Для нього немає обмежень і обмежувачів. Богдан, як в 13 році, просить МВС дати правову оцінку діям людей, які вийшли на протест проти свавілля ЦВК і адмінсуду. Він просто пропустив Майдан і не знає, що вже намагалися дати оцінку. Закінчилося погано.

Зараз Коломойський кошмарить Україну судами. Терор в чистому вигляді. Сотні, якщо не тисячі позовів зараз в судах різних інстанцій від Коломойського проти України. Вже і за МАУ він не має грошей. І це тільки початок.

І єдине, що зараз може перешкодити цим планом Коломойським – це Порошенко з новою партією. Тому що він має вплив і авторитет, як в ЄС, так і в США.

Тому що Порошенко, чистий перед законом на думку ЄС і США і навіть програв вибори не включивши адмінресурс.

Тому що для Порошенка і ЄС, Коломойським, як б концентрація того, з чим бореться Україна останні 5 років. Росія і олігархи хакающі систему державності. На президентських виборах у них вийшло. Можливо вийде і на парламентських. Але острів опору в парламенті.

На жаль, у нас не йде зараз війна ідеологій, як хочуть представити це підконтрольні Коломойскому і Росії ЗМІ. У нас немає громадянського конфлікту із-за мови або світогляду. У нас просто побіжний звідусіль олігарх будує собі притулок під патронатом Росії.

Інтереси Коломойського і РФ зараз збіглися. Точно так само, як в 14 збіглися з інтересами переможного Майдану. Для нього немає України і Українців.

Є тільки територія, на якій він заробляє гроші. Є лише населення, яке він обкрадає.

І немає ніякого президента реформатора Зеленського. Є підконтрольний Коломойському молодший партнер і спільник. Можливо сам Зеленський щиро думає по-іншому. Що він самостійна фігура. Можливо навіть хоче бути самостійним. Але його оточення, приставлене йому Коломойським робить це неможливим.”

Роман Доник

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh