Новини

Волонтер: Немає ніякого президента реформатора Зеленського. Є підконтрольний Коломойському молодший партнер і спільник

Думки волонтера Романа Доніка передаємо мовою оригіналу.

“Якщо послухати заяви Коломойського за останній час, а потім накласти це все на події, які відбуваються навколо Коломойського в інших країнах, то все стає більш-менш зрозуміло.

Скрізь, крім України, у Коломойського справи йдуть дуже погано. Погано йдуть справи. З Швейцарії Коломойському довелося виїхати, щоб не поїхати в наручниках у США. З Ізраїлю йому довелося їхати в Україну з тієї ж причини. Те, що Ізраїль не видає своїх громадян, так це казки на користь бідних. Коли мова йде про можливості посваритися з США, ці казки припиняють працювати. Зараз саме така ситуація.

США “висіли” над Україною в частині боротьби з корупцією, в той час, коли на вкрадені і виведені через офшори гроші, в самій Америці, Коломойський скуповував оптом і в роздріб нерухомість та активи на підлогу ярду американських грошей. Прикро, так? Ну ось це, як би, плювок в обличчя держдепу. Коломойський він же нахабний і безмежний чувак. Думав, що і там все так пролізе. Не пролізло.

Баканов, ну той що зараз фактично глава СБУ, а до цього був рішалою 95 кварталу і Коломойського, їздив в штати як заступник голови СБУ вирішити це питання. Для вас же не секрет, що більшість наших адвокатів це рішали. Вони більше нічого не вміють робити. Прикривати схеми, будувати схеми, заносити і відкати. І Баканов і Богдан – люди, які були рішалами у Коломойського.

Більше того, у зв’язку з розслідуванням ФБР, з’ясувалося, що крім Коломойського в справі є ще фігуранти. Два. Зеленський та його партнер. Швидше за все це саме Баканов. Які так само були причетні до схем за крадіжку і виведення грошей.

Баканов поїхав в США в якості СБУ-шника, почав наводити довідки і шукати потрібних людей щоб “вирішити” за Беню, але нарвався на скандал.

Адвокати зажадали терміново зібрати засідання суду і заявили, що на них намагалися тиснути. Баканов повернувся ні з чим. Тільки зміцнивши робочу версію ФБР, де він один з фігурантів справи у складі ОЗГ. Виходячи з того, що процес в США вже запущений і він по любому буде доведено до завершення, єдиний притулок для Коломойського це Україна та …. Росія. Україна в орбіті Росії. Саме Росія, яка у вічному конфлікті з США, а сьогодні, на загострення цього конфлікту, зараз єдиний захисник українського “патріота” Коломойського.

Але в саму РФ Ігор Валерійович не поїде. Там протистоять люди, які думали так само, як він і діють так само, як він. Там його через тиждень порвуть як Тузік грілку. Тому єдиним притулком для Коломойського залишається Україна під патронатом Росії, де Коломойський головна дійова особа.

В тіні, але найголовніше особа. Такий собі генерал-губернатор малоросії. Він буде тут все пиляти, рулити через Богдана і підконтрольного Зеленського і вибудовувати своє генерал-губернаторство на десятиліття.

Будуть ще серіали про цього нового слугу народу, який в серіалі переміг Зеленського і все зробив так, як обіцяв Зеленський, який обдурив довірливий народ.

Будуть ще волонтери, які будуть розповідати який Коломойський і До патріоти. Будуть ще і воєнізовані ОЗГ, які будуть зачищати все на користь Коломойського. Буде дме Коломойського і Авакова, де кожен буде мати свою і доповнювати іншого.

Будуть куплені у ВР нові “голосисті голоси”. Буде ручний парламент. Коломойський він же розумний, зухвалий і нахабний. Для нього немає обмежень і обмежувачів. Богдан, як в 13 році, просить МВС дати правову оцінку діям людей, які вийшли на протест проти свавілля ЦВК і адмінсуду. Він просто пропустив Майдан і не знає, що вже намагалися дати оцінку. Закінчилося погано.

Зараз Коломойський кошмарить Україну судами. Терор в чистому вигляді. Сотні, якщо не тисячі позовів зараз в судах різних інстанцій від Коломойського проти України. Вже і за МАУ він не має грошей. І це тільки початок.

І єдине, що зараз може перешкодити цим планом Коломойським – це Порошенко з новою партією. Тому що він має вплив і авторитет, як в ЄС, так і в США.

Тому що Порошенко, чистий перед законом на думку ЄС і США і навіть програв вибори не включивши адмінресурс.

Тому що для Порошенка і ЄС, Коломойським, як б концентрація того, з чим бореться Україна останні 5 років. Росія і олігархи хакающі систему державності. На президентських виборах у них вийшло. Можливо вийде і на парламентських. Але острів опору в парламенті.

На жаль, у нас не йде зараз війна ідеологій, як хочуть представити це підконтрольні Коломойскому і Росії ЗМІ. У нас немає громадянського конфлікту із-за мови або світогляду. У нас просто побіжний звідусіль олігарх будує собі притулок під патронатом Росії.

Інтереси Коломойського і РФ зараз збіглися. Точно так само, як в 14 збіглися з інтересами переможного Майдану. Для нього немає України і Українців.

Є тільки територія, на якій він заробляє гроші. Є лише населення, яке він обкрадає.

І немає ніякого президента реформатора Зеленського. Є підконтрольний Коломойському молодший партнер і спільник. Можливо сам Зеленський щиро думає по-іншому. Що він самостійна фігура. Можливо навіть хоче бути самостійним. Але його оточення, приставлене йому Коломойським робить це неможливим.”

Роман Доник

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.