Новини

Володимир Зеленський поповнив лави вакцинованих проти коронавірусу

Як повідомляють новини Харкова, цього тижня почалась офіційна вакцинація від коронавірусу. Україна пройшла чимало варіантів отримання вакцин та на сьогоднішній момент зупинилась на вакцині Oxford / AstraZeneca (Covishield), що виготовляється в Індії. Новини Повідомляли, що вчені не рекомендують цю вакцину для використання людям старшим 65 років. Тому в Україні між людьми почались суперечки щодо цієї вакцини. Чимало людей дізнавшись, що вакцинуватись потрібно Oxford / AstraZeneca (Covishield), почали відмовлятись від вакцинації. Навіть серед медиків чимало людей очікують інші поставки та не спішать ставати першими вакцинованими.

Позиція влади щодо вакцини Oxford / AstraZeneca (Covishield)

Попро це дані статистики по коронавірусу далі набирають обертів. Щодня кількість захворювань тільки росте, а Івано-Франківська, Тернопільська та Чернівецька область потрапила в зону особливих карантинних рішень. Тому влада та медики наполегливо просять реєструватись на добровільну вакцинацію  в додатку Дія.

Вакцинація президента вакциною Oxford / AstraZeneca (Covishield) індійського походження

В першу чергу, вакцинація відбудеться в Україні в медичній та військовій сфері. Це визначені пріоритетні напрямки, що відповідають за найважливіші сфери. Разом з військовими, сьогодні приїхав на Донбас вакцинуватися й президент України Володимир Зеленський. Він зробив це публічно та провакцинувався вакциною Oxford / AstraZeneca (Covishield), що виготовлена в Індії.

Своїм прикладом він хотів показати та переконати людей в повній безпечності цієї вакцини.  При вакцинації Володимир Зеленський наголосив, що цією вакциною вакцинується весь свій та вона є безпечною для здоров’я. Після вакцинації президент повідомив, що почувається добре. Про власну вакцинацію Володимир Зеленський повідомив на своїх офіційних сторінках в Twitter та Instagram. Також президент України повідомив свою позицію про те, що саме вакцина – шлях до повноцінного життя без будь-яких обмежень.

Вакцинація президента пройшла в рамках офіційної поїздки в зону ООС, до Луганської області. Саме тут Володимир Зеленський має зустрітися з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем. В реаліях бойових дій та безпосередньо в зоні АТО відбудеться їхня зустріч по ситуації по Донбасу, на якій вони обговорять майбутні дії для досягнення миру та звільнення українських територій.

Мій Харків

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України