Володимир Нікіфоренко: Ми очікуємо на наших громадян і готові у будь-який час доби пропустити їх через діючі пункти пропуску

Про це перший заступник Голови Держприкордонслужби Володимир Нікіфоренко зазначив під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

За словами першого заступника керівника відомства Державна прикордонна служба України на виконання рішення РНБО виконує завдання щодо непропуску з 00:01 16 березня 2020 року іноземних громадян в Україну. Станом на ранок це вже більше 50 чоловік. З урахуванням завчасного інформування суміжної сторони, дипломатичних каналів, перевізників можемо сказати, що цифра у кілька десятків іноземців є невеликою. Окрім того з 00:01 17 березня припиняються пропускні операції у пунктах пропуску для авіаційного, залізничного і автомобільного (стосовно автобусів) сполучення. Залишається можливість перетинання державного кордону на автомобілях.

«Усіх громадян України ми запрошуємо повернутися додому і наголошуємо на особистій відповідальності, якщо хтось був або у відповідних регіонах або відчуває певні ризики – рекомендуємо самоізолюватися по прибуттю в Україну», – додав Володимир Нікіфоренко

Усіх іноземців прикордонники будуть випускати за межі нашої держави встановленим порядком.

Наразі визначені пункти пропуску працюють у штатному режимі.

Відповідаючи на запитання журналістів стосовно руху громадян України через кордон у пішому порядку, Володимир Нікіфоренко зауважив, що, прикордонники організували взаємодію з місцевими органами влади, які за потреби надають транспортні засоби і забезпечують переміщення цих громадян в Україну на транспортних засобах. Цієї ночі такого роду проблема була вирішена на західному кордоні. У разі виникнення подібних проблем прикордонники вирішуватимуть їх саме у такий спосіб.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh