Новини

Володимир Єльченко в Радбезі ООН поставив на місце представника РФ

Володимир Єльченко, який є представником української держави в Раді безпеки ООН, жорстко, але по суті, поставивши на своє місце Російську Федерацію, представники якої заявили, що закон про українську мову обмежує російськомовне населення. Таку заяву Він озвучив в ході засідання, 16 липня.

Зокрема, українець заявивши: «Представник РФ продемонстрував кричуща неповага до Ради безпеки Організації об єднаних націй, зловживаючи своїм правом просити повторного розгляду його листи. Мовний закон не має жодного відношення до питань, які повинен обговорювати Рада безпеки, адже він регулює внутрішню політику. Держава, яка століттями пригнічувало українську мову, не може вказувати нам, якою мовою нам потрібно писати і говорить!»

Також Володимир Єльченко додав: «В РФ, де проживає близько трьох мільйонів українців, немає жодної української школи. У Криму до анексії Росією було сім українських шкіл. Окупаційна влада закрила всі українські школи. Нагадаю слова з притчі: «Ти, лицеміре, вийми перше колоду з ока твого, і тоді побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого». Мовний закон є виключно нашою внутрішньою справою, і ми самі розберемося з цим з допомогою наших партнерів, включаючи міжнародні інститути».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eleven − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.