Вольфганг Мюкштайн став новим міністром охорони здоров’я Австрії

Вольфганг Мюкштайн змінив Рудольфа Аншобера, який сьогодні пішов у відставку, і став міністром охорони здоров’я і соціальних справ. Про це заявив віце-канцлер Вернер Коглер (Зелені) на прес-конференції в полудень

Лікар загальної практики Мюкштайн є одним з директорів центру первинної медико-санітарної допомоги у Відні і виступає в якості консультанта по груповим практикам і нових організаційних форм Віденської медичної асоціації. Він практикує у Відні і є членом Віденської медичної асоціації. Крім того, Мюкштайн є членом організації «Зелених лікарів»

«Він більше, ніж експерт, він знає проблеми людей з повсякденних розмов», – каже Коглер. Мюкштайн відкрив перший в Австрії центр первинної медико-санітарної допомоги в 2010 році і знає наслідки пандемії корони для людей і системи охорони здоров’я з особистого досвіду. «Пандемія залишатиметься винятковою ситуацією протягом деякого часу, політика, медичні установи і співробітники« зіткнуться з повною проблемою », – сказав віце-канцлер:« Саме тому зараз нам потрібен хтось, хто впорається з цією кризою в галузі охорони здоров’я. Поруч зі мною є той, хто може це зробити ». Вольфганг Мюкштайн буде приведений до присяги в якості міністра охорони здоров’я в понеділок.

Віце-канцлер також подякував Рудольфа Аншобера за його внесок в повернення Зелених до Національної ради. «Спасибі, Руді», – сказав Коглер іде міністру охорони здоров’я, це була «титанічне завдання з постійно додаються вступними». «Руді» теж прийняв багато непопулярних рішень, але він «відстоював їх все до єдиного» і визнавав помилки, «коли вони траплялися».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh