Новини з Австрії

Вольфганг Мюкштайн став новим міністром охорони здоров’я Австрії

Вольфганг Мюкштайн змінив Рудольфа Аншобера, який сьогодні пішов у відставку, і став міністром охорони здоров’я і соціальних справ. Про це заявив віце-канцлер Вернер Коглер (Зелені) на прес-конференції в полудень

Лікар загальної практики Мюкштайн є одним з директорів центру первинної медико-санітарної допомоги у Відні і виступає в якості консультанта по груповим практикам і нових організаційних форм Віденської медичної асоціації. Він практикує у Відні і є членом Віденської медичної асоціації. Крім того, Мюкштайн є членом організації «Зелених лікарів»

«Він більше, ніж експерт, він знає проблеми людей з повсякденних розмов», – каже Коглер. Мюкштайн відкрив перший в Австрії центр первинної медико-санітарної допомоги в 2010 році і знає наслідки пандемії корони для людей і системи охорони здоров’я з особистого досвіду. «Пандемія залишатиметься винятковою ситуацією протягом деякого часу, політика, медичні установи і співробітники« зіткнуться з повною проблемою », – сказав віце-канцлер:« Саме тому зараз нам потрібен хтось, хто впорається з цією кризою в галузі охорони здоров’я. Поруч зі мною є той, хто може це зробити ». Вольфганг Мюкштайн буде приведений до присяги в якості міністра охорони здоров’я в понеділок.

Віце-канцлер також подякував Рудольфа Аншобера за його внесок в повернення Зелених до Національної ради. «Спасибі, Руді», – сказав Коглер іде міністру охорони здоров’я, це була «титанічне завдання з постійно додаються вступними». «Руді» теж прийняв багато непопулярних рішень, але він «відстоював їх все до єдиного» і визнавав помилки, «коли вони траплялися».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України