Воїни-десантники випробували комплекс управління вогнем самохідно-артилерійських батарей. Фото

Протягом трьох діб на одному з загальновійськових полігонів, що на Дніпропетровщині, під керівництвом командувача Високомобільних десантних військ Збройних Сил України полковника Михайла Забродського, проводилося показове практично-дослідницьке заняття з бойовими стрільбами.

У ході заняття, за участю керівного складу Командування ВДВ, бригад, командирів батальйонів та артпідрозділів, було випробувано в польовій денній і нічній обстановці при різних метеорологічних умовах комплекс управління вогнем самохідно-артилерійських батарей повітряно — десантної бригади.

— Офіцери Командування ВДВ, за підтримки волонтерських організацій, на базі броньованого автомобіля створили сучасний комплекс, якому немає аналогів у Збройних Силах України. Головне його призначення — збір та узагальнення розвідувальної інформації про противника на полі бою за допомогою БПЛА, засобів радіолокаційної, звукової, оптичної розвідок, відображення інформації на електронній карті та управління артилерію для нанесення вогневого ураження, — розповів полковник Михайло Забродський.

Пересувний автоматизований комплекс розвідки та корегування вогнем піднімає на якісно новий рівень бойові можливості «крилатих піхотинців» Високомобільних десантних військ.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh