Авторські статтіВійна рф проти України

Воїни-десантники випробували комплекс управління вогнем самохідно-артилерійських батарей. Фото

Протягом трьох діб на одному з загальновійськових полігонів, що на Дніпропетровщині, під керівництвом командувача Високомобільних десантних військ Збройних Сил України полковника Михайла Забродського, проводилося показове практично-дослідницьке заняття з бойовими стрільбами.

У ході заняття, за участю керівного складу Командування ВДВ, бригад, командирів батальйонів та артпідрозділів, було випробувано в польовій денній і нічній обстановці при різних метеорологічних умовах комплекс управління вогнем самохідно-артилерійських батарей повітряно — десантної бригади.

— Офіцери Командування ВДВ, за підтримки волонтерських організацій, на базі броньованого автомобіля створили сучасний комплекс, якому немає аналогів у Збройних Силах України. Головне його призначення — збір та узагальнення розвідувальної інформації про противника на полі бою за допомогою БПЛА, засобів радіолокаційної, звукової, оптичної розвідок, відображення інформації на електронній карті та управління артилерію для нанесення вогневого ураження, — розповів полковник Михайло Забродський.

Пересувний автоматизований комплекс розвідки та корегування вогнем піднімає на якісно новий рівень бойові можливості «крилатих піхотинців» Високомобільних десантних військ.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України