Воїни ВСУ на першій лінії з травня отримують більше 1000 доларів в місяць – Петро Порошенко

Сьогодні, під час перебування на фронті, Президент України Петро Порошенко дав доручення Міністру оборони з 1-го травня підняти доплати бійцям на першій лінії на 5000 гривень. Разом, рядовий на фронті з травня отримує 27 000 гривен на місяць. Що більше 1000 доларів за сьогоднішнім курсом (26,71).

Нагадую, команда Зеленського розповідала, що підніме до цього рівня зарплату бійцям ВСУ через п’ять років, і для цього необхідно терміново продати багато “зайвого” майна армії, яке “раптом” з’явилося за п’ять років президентства Порошенко.

Хоча ця ж команда Зеленського всю виборчу кампанію розповідала про те, що Порошенко і його міністри “розікрали” армію. Виходить – брехали?

До речі, цікава статистика – за п’ять років Петро Порошенко більше 40 разів був в зоні проведення ООС. З них 25 раз на передньому краї, в лічених сотнях метрів від ворога.

Куди спокійно добивають снайпера, кулемети, не кажучи вже про артилерію. Хто з його політичних опонентів був на фронті і на таких же позиціях порівнянне число раз?

Питання, звичайно, риторичне. Так як нікого з політиків, крім Пороха, не цікавила ні армія, ні відображення російської агресії. Що ж буде зараз – здогадатися не важко.

Alex Noyt

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh