Війна рф проти України

Воїни ВСУ на першій лінії з травня отримують більше 1000 доларів в місяць – Петро Порошенко

Сьогодні, під час перебування на фронті, Президент України Петро Порошенко дав доручення Міністру оборони з 1-го травня підняти доплати бійцям на першій лінії на 5000 гривень. Разом, рядовий на фронті з травня отримує 27 000 гривен на місяць. Що більше 1000 доларів за сьогоднішнім курсом (26,71).

Нагадую, команда Зеленського розповідала, що підніме до цього рівня зарплату бійцям ВСУ через п’ять років, і для цього необхідно терміново продати багато “зайвого” майна армії, яке “раптом” з’явилося за п’ять років президентства Порошенко.

Хоча ця ж команда Зеленського всю виборчу кампанію розповідала про те, що Порошенко і його міністри “розікрали” армію. Виходить – брехали?

До речі, цікава статистика – за п’ять років Петро Порошенко більше 40 разів був в зоні проведення ООС. З них 25 раз на передньому краї, в лічених сотнях метрів від ворога.

Куди спокійно добивають снайпера, кулемети, не кажучи вже про артилерію. Хто з його політичних опонентів був на фронті і на таких же позиціях порівнянне число раз?

Питання, звичайно, риторичне. Так як нікого з політиків, крім Пороха, не цікавила ні армія, ні відображення російської агресії. Що ж буде зараз – здогадатися не важко.

Alex Noyt

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України