Авторські статті

ВО “Свобода” – за європейську Україну

Сьогодні важливим є ухвалення рішення про геополітичний шлях розвитку української держави, зокрема щодо асоціації з Європейським Союзом.

Ми зацікавленні, щоби рішення про підписання Угоди між Україною та ЄС було позитивним. Як писав Микола Хвильовий, “до Європи, подалі від Москви”. Зблизившись з Європою, Україна зробить перший серйозний крок, аби відійти від політики Кремля. ВО “Свобода” – за європейський вибір України.

Вступивши до ЄС, Україна отримає чимало вигод. Хочу зауважити, що проведення інформаційної кампанії про користь підписання угоди між Україною і ЄС є досить важливою. І в цьому треба переконувати пересічних українців. Європа виросла на християнських засадах і духовних цінностях, тому й нам варто повчитися у них шанувати власні духовні цінності, які є в українського народу. Проте слушно зауважив Блаженніший Любомир Гузар: “Ми не маємо приймати все те, що приймає Європа. Ми мусимо бути критичними”. Європа не є однорідною, тому нам варто обирати, що саме підходить нашій державі.

Зокрема, ВО “Свобода” у жодному разі не голосуватиме за проект закону про одностатеві шлюби. Хоча у низці країн Європи вони узаконені. Наша політична сила підтримує Декларацію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій “Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)”.

Ми – за європейську Україну. Це підвищить рівень життя пересічного українця і наблизить законодавство до європейських стандартів. Кожна держава, що є членом ЄС, зберігає самобутність і національну ідентичність і має гарні можливості для розвитку своєї культури і традицій. Україна географічно уже перебуває в Європі, отже ми маємо повне право бути європейцями також політично та економічно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.