ВО “Свобода” – за європейську Україну

Сьогодні важливим є ухвалення рішення про геополітичний шлях розвитку української держави, зокрема щодо асоціації з Європейським Союзом.

Ми зацікавленні, щоби рішення про підписання Угоди між Україною та ЄС було позитивним. Як писав Микола Хвильовий, “до Європи, подалі від Москви”. Зблизившись з Європою, Україна зробить перший серйозний крок, аби відійти від політики Кремля. ВО “Свобода” – за європейський вибір України.

Вступивши до ЄС, Україна отримає чимало вигод. Хочу зауважити, що проведення інформаційної кампанії про користь підписання угоди між Україною і ЄС є досить важливою. І в цьому треба переконувати пересічних українців. Європа виросла на християнських засадах і духовних цінностях, тому й нам варто повчитися у них шанувати власні духовні цінності, які є в українського народу. Проте слушно зауважив Блаженніший Любомир Гузар: “Ми не маємо приймати все те, що приймає Європа. Ми мусимо бути критичними”. Європа не є однорідною, тому нам варто обирати, що саме підходить нашій державі.

Зокрема, ВО “Свобода” у жодному разі не голосуватиме за проект закону про одностатеві шлюби. Хоча у низці країн Європи вони узаконені. Наша політична сила підтримує Декларацію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій “Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)”.

Ми – за європейську Україну. Це підвищить рівень життя пересічного українця і наблизить законодавство до європейських стандартів. Кожна держава, що є членом ЄС, зберігає самобутність і національну ідентичність і має гарні можливості для розвитку своєї культури і традицій. Україна географічно уже перебуває в Європі, отже ми маємо повне право бути європейцями також політично та економічно.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh