Економіка

ВО «Карпати» запустить нову лінію з виробництва комплектуючих для автомобілів Opel

Виробниче об’єднання «Карпати» вийшло з карантину. Наразі через кризу на підприємстві працює лише 1800 працівників з 4000, проте підприємство планує на початку осені запустити нову лінію з виробництва комплектуючих для автомобілів Opel

Передає сайт мера міста Руслана Марцінківа.

Як розповів генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський, на початку осені на підприємстві з’явиться нова лінія з виробництва комплектуючих для автомобілів Opel, на якій буде створено близько 600 робочих місць.

«Карпати» підприємство – найбільший платник податків до міського та державного бюджету у Івано-Франківську. І його роль надзвичайно важлива для міста. Особливо ми відчули це в часі пандемії, коли була велика загроза, що підприємства закриватимуться. Дякую Дмитру Дмитровичу Втерковському – генеральному директору та почесному громадянину міста за збережене виробництво та робочі місця! Свого часу підприємство зберегли, зараз воно живе і нарощує потужності. «Карпати» – це приклад того, що в Україні можна бути успішними. Що можна залучати інвестиції та розвивати проекти. Головне – підходити до цього професійно та з душею, – сказав Руслан Марцінків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.