Економіка

ВО «Карпати» запустить нову лінію з виробництва комплектуючих для автомобілів Opel

Виробниче об’єднання «Карпати» вийшло з карантину. Наразі через кризу на підприємстві працює лише 1800 працівників з 4000, проте підприємство планує на початку осені запустити нову лінію з виробництва комплектуючих для автомобілів Opel

Передає сайт мера міста Руслана Марцінківа.

Як розповів генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський, на початку осені на підприємстві з’явиться нова лінія з виробництва комплектуючих для автомобілів Opel, на якій буде створено близько 600 робочих місць.

«Карпати» підприємство – найбільший платник податків до міського та державного бюджету у Івано-Франківську. І його роль надзвичайно важлива для міста. Особливо ми відчули це в часі пандемії, коли була велика загроза, що підприємства закриватимуться. Дякую Дмитру Дмитровичу Втерковському – генеральному директору та почесному громадянину міста за збережене виробництво та робочі місця! Свого часу підприємство зберегли, зараз воно живе і нарощує потужності. «Карпати» – це приклад того, що в Україні можна бути успішними. Що можна залучати інвестиції та розвивати проекти. Головне – підходити до цього професійно та з душею, – сказав Руслан Марцінків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh