Новини з Австрії

Від цього морозива повніють особливо активно

Якщо ви хочете зберегти струнку фігуру, вам слід триматися подалі від таких калорійних бомб.

Спекотні дні пробуджують бажання освіження. Хто не думає час від часу про смачне, класне морозиво? Багато хто припускає, що це легка їжа, яку можна легко вживати між прийомами їжі або як десерт. Але, на жаль, це не завжди так. Які сорти є калорійними бомбами, а які можна їсти не замислюючись?

Майже кожна порція морозива має високий вміст цукру, що часто відповідає приблизно 18 шматочкам цукру. Але й жирність у багатьох сортах значна. У нього можна заховати до двох порцій вершкового масла вагою по 10 грамів кожна. Хоча під час вживання холодного делікатесу цього часто не помічаєш, оскільки цукор практично не справляє ефекту ситості, а холодний жир менш важкий у шлунку, делікатес може швидко дати про себе знати на стегнах і животі.

До так званих сортів морозива для схуднення належать фруктовий лід і фруктове морозиво. Наприклад, Calippo, Twister або Twinnie. Вони рідко містять понад 100 кілокалорій і майже не містять жирів.

Молочне морозиво також відносно низькокалорійне. Згідно зі стандартами, воно складається не менш ніж на 70 відсотків із молока. Але будьте обережні: за іншим полуничним морозивом можуть стояти вершки підвищеної жирності або навіть вершкове морозиво з фруктовими добавками. Тому бажано звернути увагу на дрібний шрифт на упаковці.

У середині стоїть морозиво без збитих вершків. Через додаткову порцію молочного жиру морозиво має більше калорій, ніж молочне або фруктове морозиво. Однак якщо уникати збитих вершків, горіхів і шоколаду, одна порція зазвичай містить менше 200 кілокалорій.

Калорійні бомби: вершкове, горіхове та шоколадне морозиво

Морозиво з великою кількістю збитих вершків і додаванням горіхів та шоколаду дуже шкідливе для фігури. Цукор, збиті вершки, молоко та масло означають, що такі сорти швидко збільшують кількість калорій у цьому десерті.

Різні сорти Häagen-Dazs, Ben & Jerry’s, Macao, Magnum, Cornetto Choco Disk або Cornetto Royal Black Cherry особливо калорійні. До того ж ці сорти часто подають із печивом, фундуком, мигдалем або шоколадною глазур’ю, що надає і без того ситному морозиву додаткової калорійності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України