Українське військо

Внесено зміни до Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом

Сьогодні, 15 грудня, на засіданні Уряду прийнято Постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про підготовку і проведення призову громадян України  на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом».

Зазначене Положення, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352, приведено у відповідність із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку».

Передусім, актом передбачені зміни та уніфікації у термінології, зокрема, в тексті Положення «військові комісаріати» замінюються на «територіальні центри комплектування та соціальної підтримки», а «військові комісари» – на «керівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки».

Крім того, уточнено порядок оформлення облікових документів для осіб з інвалідністю, які мають тяжкі захворювання та позбавлені можливості вільного пересування. Також зміни до Положення внесені в частині, що стосується удосконалення окремих питань взаємодії територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з органами державної влади, організаціями, установами, підприємствами у питаннях обліково-призовної роботи.

Нагадуємо, що Міністерство оборони продовжує реалізацію етапів оборонної реформи, в рамках якої відбувається приведення підзаконних нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства у сфері безпеки та оборони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.