Війна РФ проти України

Внаслідок ворожого обстрілу загинув солдат 93 бригади Олексій Купріков

Із глибоким сумом ми повідомляємо про смерть у бою нашого бійця 9 квітня 2020 року- солдата Олексія Купрікова із позивним «Лєший», механіка-водія механізованого батальйону.

Про це повідомили 93-тій ОМБр Холодний Яр

Він загинув внаслідок ворожого обстрілу позицій 93 бригади Холодний Яр на Луганщині, отримавши множинні осколкові поранення, які виявилися несумісними з життям. Засоби захисту, на жаль, не врятували.

Олексій народився 13-го січня 1971 року. Жив у смт Черкаському Дніпропетровської області. Мав середьно-технічну освіту.

На війну йти спочатку не збирався. Утім, як кажуть товариші по службі, смерть близького друга на фронті змусила Олексія переглянути свої плани. І у листопаді 2018 року він підписав контракт, саме напередодні виходу бригади на Донеччину. Він воював у Новоселівці Другій, а потім – на околицях Кримського, де і загинув.

Спочатку був стрільцем-помічником гранатометника, та потім виявив бажання стати механіком-водієм та поїхав учитися до навчального центру.

«Він вирізнявся від більшості статечністю та виваженістю. Адже часто буває, що люди після «учєбки» жаліються: мене, мовляв, нічому не навчили, тому я нічого не вмію. Льоша ж навпаки, навіть якщо чогось і не знав, ґрунтовно та розсудливо намагався зрозуміти у деталях, як що працює, як краще полагодити техніку. І в нього це дуже добре виходило. Був спокійний, розважливий, зацікавлений у своїй роботі. З ним було легко служити. Дуже шкода втрачати таких людей», – сумують побратими.

У Олексія залишилася цивільна дружина, 19-річний син, мама і рідна сестра, що також служить у нашій бригаді.

Ми глибоко співчуваємо рідним, близьким та друзям Олексія. Його загибель – велика втрата для нас!
Спи спокійно, Герою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України