Українське військо

Внаслідок тривалої онкохвороби пiшов з життя пiдполковник Сил Спецiальних Операцiй Костянтин Козьма («Шиншила»)

З великим сумом повідомляємо:
22 березня внаслідок тривалої (понад рік) онкохвороби пiшов з життя пiдполковник Сил Спецiальних Операцiй Костянтин Iванович Козьма («Шиншила»), мешканець м.Кропивницький. Учасник АТО/ООС.

Костянтин Іванович починав свій шлях з 3-го окремого полку СпП iменi князя Святослава Хороброго, де він обіймав посади з командира групи та до заступника командира одного з загонів спеціального призначення у скаді якого захищав Україну з 2014 року.

У 2017 році був призначений на посаду в командуванні Сил Спеціальних Операцій ЗСУ. Того ж року закінчив Оборонний коледж Австралії та отримав диплом магістра «військових та оборонних наук» Австралійського національного університету у рамках програми з підтмрики української армії.

У 2019 році Козьма отримав «Срібного вовкулаку» – нагороду для кращих з кращих спезпризначенців, які довели відданість своєму народові та державі під час бойових дій на сході країни.

Прощання з Костянтином Івановичем відбулося 23 березня в командуванні ССО у Києві. Його поховали 24 березня, у рідному селі Ставки Піщанського району Вінницької області.

У Костянтина Івановича залишилась дружина Ольга та син Ілля якому 9 років. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh