Війна РФ проти України

Внаслідок тривалої онкохвороби пiшов з життя пiдполковник Сил Спецiальних Операцiй Костянтин Козьма («Шиншила»)

З великим сумом повідомляємо:
22 березня внаслідок тривалої (понад рік) онкохвороби пiшов з життя пiдполковник Сил Спецiальних Операцiй Костянтин Iванович Козьма («Шиншила»), мешканець м.Кропивницький. Учасник АТО/ООС.

Костянтин Іванович починав свій шлях з 3-го окремого полку СпП iменi князя Святослава Хороброго, де він обіймав посади з командира групи та до заступника командира одного з загонів спеціального призначення у скаді якого захищав Україну з 2014 року.

У 2017 році був призначений на посаду в командуванні Сил Спеціальних Операцій ЗСУ. Того ж року закінчив Оборонний коледж Австралії та отримав диплом магістра «військових та оборонних наук» Австралійського національного університету у рамках програми з підтмрики української армії.

У 2019 році Козьма отримав «Срібного вовкулаку» – нагороду для кращих з кращих спезпризначенців, які довели відданість своєму народові та державі під час бойових дій на сході країни.

Прощання з Костянтином Івановичем відбулося 23 березня в командуванні ССО у Києві. Його поховали 24 березня, у рідному селі Ставки Піщанського району Вінницької області.

У Костянтина Івановича залишилась дружина Ольга та син Ілля якому 9 років. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України