Авторські статтіТехно

ВМС США зробить дешеві «одноразові» безпілотники. Фото

Інженери Науково-дослідної лабораторії ВМС США (NRL) сконструювали крихітний «одноразовий» безпілотник.

Дрон під назвою Cicada складається всього з 10 деталей і позбавлений двигуна, тому є абсолютно безшумним. Він зроблений з легкого, але міцного пластику і вміщується на долоні. «Цикади» планується використовувати для розвідувальних цілей, викидаючи над ворожою територією цілий рій таких безпілотників, щоб противник не встиг знищити всі дрони.

Безпілотник здатний досягти запрограмованої за допомогою GPS-координат цілі, плануючи в повітряному потоці зі швидкістю до 74 км / год. Вартість одного безпілотника при серійному виробництві складе не більше 250 доларів, так що після використання про нього можна просто забути.

Перші випробування Cicada успішно пройшли в пустелях Арізони. Безпілотник скинули з висоти в 17,5 кілометрів, після чого він впав всього в 4,5 метрах від визначеної цілі. Прототип був оснащений GPS-контролером і набором метеорологічних датчиків, заміривши в ході польоту атмосферний тиск, температуру і вологість повітря.

Популярная Механика

One Comment

  1. Скоро США и их союзники сделают дрончики с 50г взрывчатки на борту… Которые будут запускаться со снаряда сотнями или из ракеты тысячами, и сами будут находить цель и садиться каждому кирзовому ватнику прямо на макушку… С точностью до сантиметра… И бумц-кряк.)))
    Но вата будет взвывать, что калаш лучше. Он железный! И у него приклад! И потому дроны можно убивать прикладом прямо на голове! )))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.