Авторські статтіТехно

Власники iPhone поскаржилися на блокування Apple ID

Девайси iOS раптово змусили користувачів підтвердити свою особу, в іншому випадку позбавляють їх доступу до деяких сервісів.

У соціальних мережах власники iPhone панікують: несподівано їх гаджети почали запитувати паролі, відповіді на питання, ввести номер телефону та інші дані, які вимагаються для скидання пароля, а після випадкової помилки їх чекала справжня пастка – власники «яблучного» гаджета поскаржилися на блокування Apple ID. Деякі з них вже втратили доступу до сервісів iMessage, iCloud і Apple Music і іншим – вони не змогли підтвердити свою особу і заблокували обліковий запис.

Експерт зазначає, що для ліквідації несподіваної проблеми необхідно повторно ввести пароль для оновлення даних облікового запису, які зберігаються на девайсі, однак такий метод не рятує всіх. Причина збоїв поки не встановлена. Фахівці вважають, що проблема виникла в результаті помилки Apple, або ж зловмисники намагалися масово зламати Apple ID, в результаті чого компанії довелося скинути паролі. У будь-якому випадку, розбиратися з неприємним багом належить виробникові, і користувачі сподіваються, що компанія допоможе забудькуватим власникам зберегти свої дані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України