Автоновини

Власникам євроблях стане легше – Зеленський звернувся до Верховної Ради з терміновою пропозицією

Президент України Володимир Зеленський пропонує Верховній Раді відкласти застосування штрафних санкцій для тих, хто не встигне у встановлений термін розмитнити автомобілі на єврономерах. Повідомляє https://korupciya.com/

Законопроект 10462 внесень в Раду 17 липня. Текст документа на сайті парламенту поки не опублікований.

Заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка заявив в ході брифінгу, що Зеленський пропонує відстрочити штрафи на 90 днів, передає прес-служба глави держави.

«Законопроект з’єднання єднання явився у порядку денному президента нещодавно, під час однієї з регіональних поїздок. До нього звернулося багато людей. Вони фізично не встигають розмитнити автомобілі. Не всі в нашій країні, на жаль, є достатня заможними, щоб їздити на нових автомобілях. Впродовж 90 днів новий парламент та уряд запропонують механізми, які певним чином нарешті врегулюють цю проблему», – зазначив він.

Згідно з чинним законодавством, штрафні санкції щодо тих, хто не встигне розмитнити автомобілі з іноземною реєстрацією, повинні почати діяти з 24 серпня.

“За інформацією наших колег з Мінінфраструктури і МВС, сьогодні в Україні близько 600-800 тис. автомобілів, які до цих пір не розмитнені і знаходяться на іноземній реєстрації. Проблема існує, і ми не можемо закривати на неї очі”, – сказавши Рябошапка.

За його словами, Зеленський вимагає від парламенту розглянути цей законопроект на позачерговому засіданні 18 липня.

Нагадаємо, штрафні санкцій повинні були вступити в силу 22 травня. Проте Верховна Рада відстрочила їх до 24 серпня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України