Новини

Власна сонячна електростанція: безмежна безпечна енергія для всіх потреб

Автономна сонячна електростанція дозволяє користуватися безмежним ресурсом — енергією Сонця. Завдяки установці родина стає незалежною від загальних електросистем, може економити на рахунках за комунальні послуги та продавати надлишок енергії державі. Встановлення власної сонячної електростанції дороговартісне задоволення, проте це чудова інвестиція та вклад у захист навколишнього середовища.

Де замовити автономну сонячну електростанцію

Компанія KB Energy займається розробкою проектів, підготовкою дозвільної документації та встановленням безперебійних систем живлення. Сонячні електростанції від КБ Енерджі дозволяють отримувати енергію для власного користування та продавати її надлишок. Таким чином вдасться за коротший час повернути вкладені кошти.

Щоб встановити сонячну електростанцію від KB Energy, потрібно:

  • Залишити заявку на сайті та обговорити майбутній проект з фахівцем компанії.
  • Ознайомитися та заключити офіційний договір на послуги від KB Energy.
  • Перевірити, як проходить монтаж станції від спеціалістів.
  • Отримати експертну консультацію щодо підключення Зеленого тарифу, та продажу надлишкової енергії державі.
  • Отримувати якісне сервісне обслуговування впродовж терміну дії договору на послуги.

Компанія KB Energy бере на себе відповідальність за створення проекту та підготовки всіх дозвільних документів. За час діяльності було втілено в життя понад 200 проектів. Клієнти отримують повний супровід стосовно питань Зеленого тарифу.

Переваги та недоліки автономних сонячних електростанцій

Основною перевагою, заради якої підприємства та фізичні особи встановлюють автономні електростанції, є зменшення або повна відсутність витрат на електрику. Сонячні панелі в середньому мають термін користування 25-30 років. Тому за цей час вдасться суттєво зекономити. Встановлення панелей на даху будинку значно підвищує його вартість під час продажу нерухомості. Користувачі отримують переваги від умов Зеленого тарифу.

Власники автономних електростанцій зі споживачів електрики перетворюються на повноправних учасників ринку, оскільки можуть впливати на розмір тарифу. Також важливим є вклад у захист навколишнього середовища, адже сонячні панелі належать до чистих джерел енергії.

До недоліків сонячних електростанції належать висока вартість встановлення, панелі можна встановлювати не на всіх дахах (інколи не дозволяє конструкція даху), неможливо забрати станцію під час переїзду з будинку. За умовами Зеленого тарифу, чим менше людина (чи господарство) споживає електроенергії, тим менше заробляє.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.