Власна кав’ярня — чудовий варіант бізнесу та вкладення коштів

Перед відкриттям потрібно зважити чимало факторів та розібратися у тонкощах ведення такого бізнесу

За допомогою системи авторизації Poster POS вдасться спростити технічну роботу та проводити аналітику підприємства.

Важливі питання, на які потрібно відповісти

Невеликих ресторанів та кав’ярень чимало у кожному місті. Потрібно створити заклад таким, що буде відрізнятися від інших, зробити ставку на особливій родзинці, завдяки якій клієнти повертатимуться за чашкою кави. Перш за все варто визначитися з:

  • Позиціюванням. Як ви покажете себе на ринку: це буде окремий затишний заклад, острівець у торговому центрі, кав’ярня-кондитерська чи щось інше.
  • Що запропонуєте клієнту до кави: будете випікати десерти самі чи замовлятимете у постачальника. Тоді потрібно знайти постачальників якісної продукції чи випічки.
  • Визначити цільову аудиторію. Потрібно проаналізувати «якірного» клієнта: скільки чашок він купує щодня, чи бере з собою, чи замовляє щось до напою.
  • Продумати, яку цінність ви можете запропонувати клієнту: унікальна техніка заварювання, знижки постійним покупцям, затишний інтер’єр тощо.

Кав’ярня типу to go чи з посадкою: який тип закладу краще

Заклади типу to go не вимагають надто вартісного облаштування, проте середній чек у них буде нижчий, аніж у кафе з посадкою, та й, замовляючи каву на виніс, клієнти менше купують суміжний товар. Навіть кафе з кількома столиками приваблює більше покупців, тому що там можна відпочити, поговорити зі співрозмовником, зігрітися в холодну погоду чи підзарядити телефон.

Плюси та мінуси відкриття кав’ярні

У відкритті будь-якого бізнесу існують ризики, проте українці з кожним роком споживають кави більше, та починають по-справжньому на ній розумітися. Тому переваг у відкритті кав’ярні значно більше, ніж недоліків. Кав’ярні, що з’явилися з правильною подачею, концепцією, брендингом та якісним продуктом мають великі перспективи.

Недоліком можуть стати сукупні складнощі у відкритті бізнесу загалом. Щоб застерегти себе від збитків, потрібно добре розумітися на продукті (недостатньо знати сорти кави та її смак). Варто залучити до бізнесу партнера https://joinposter.com/ua/post/yak-vidkryty-kavyarnyu, який знається на тонкощах його ведення, або отримати професійну консультацію стосовно нюансів ведення бізнесу, складання бізнес-плану, реєстрації, документації та податкової звітності. Також важливо прописати всі статті видатків: оренда приміщення, комунальні послуги, зарплатний фонд, закупка продукції тощо.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh