Новини

Власна кав’ярня — чудовий варіант бізнесу та вкладення коштів

Перед відкриттям потрібно зважити чимало факторів та розібратися у тонкощах ведення такого бізнесу

За допомогою системи авторизації Poster POS вдасться спростити технічну роботу та проводити аналітику підприємства.

Важливі питання, на які потрібно відповісти

Невеликих ресторанів та кав’ярень чимало у кожному місті. Потрібно створити заклад таким, що буде відрізнятися від інших, зробити ставку на особливій родзинці, завдяки якій клієнти повертатимуться за чашкою кави. Перш за все варто визначитися з:

  • Позиціюванням. Як ви покажете себе на ринку: це буде окремий затишний заклад, острівець у торговому центрі, кав’ярня-кондитерська чи щось інше.
  • Що запропонуєте клієнту до кави: будете випікати десерти самі чи замовлятимете у постачальника. Тоді потрібно знайти постачальників якісної продукції чи випічки.
  • Визначити цільову аудиторію. Потрібно проаналізувати «якірного» клієнта: скільки чашок він купує щодня, чи бере з собою, чи замовляє щось до напою.
  • Продумати, яку цінність ви можете запропонувати клієнту: унікальна техніка заварювання, знижки постійним покупцям, затишний інтер’єр тощо.

Кав’ярня типу to go чи з посадкою: який тип закладу краще

Заклади типу to go не вимагають надто вартісного облаштування, проте середній чек у них буде нижчий, аніж у кафе з посадкою, та й, замовляючи каву на виніс, клієнти менше купують суміжний товар. Навіть кафе з кількома столиками приваблює більше покупців, тому що там можна відпочити, поговорити зі співрозмовником, зігрітися в холодну погоду чи підзарядити телефон.

Плюси та мінуси відкриття кав’ярні

У відкритті будь-якого бізнесу існують ризики, проте українці з кожним роком споживають кави більше, та починають по-справжньому на ній розумітися. Тому переваг у відкритті кав’ярні значно більше, ніж недоліків. Кав’ярні, що з’явилися з правильною подачею, концепцією, брендингом та якісним продуктом мають великі перспективи.

Недоліком можуть стати сукупні складнощі у відкритті бізнесу загалом. Щоб застерегти себе від збитків, потрібно добре розумітися на продукті (недостатньо знати сорти кави та її смак). Варто залучити до бізнесу партнера https://joinposter.com/ua/post/yak-vidkryty-kavyarnyu, який знається на тонкощах його ведення, або отримати професійну консультацію стосовно нюансів ведення бізнесу, складання бізнес-плану, реєстрації, документації та податкової звітності. Також важливо прописати всі статті видатків: оренда приміщення, комунальні послуги, зарплатний фонд, закупка продукції тощо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України