Авторські статтіНовини з Австрії

Афганця, який влаштував у Відні різанину засудили до довічного позбавлення волі

У Відні винесено вирок 23-річному афганцю, який на початку березня, здійснив напад в Леопольдштадті напад на трьох осіб, а також свого співвітчизника. У всіх випадках підсудний завдав своїм жертвами численні ножові поранення.

Вироком суду молодій людині призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

В ході судового слідства було встановлено, що 7 березня поточного року підсудний у іншому районі Відні Леопольдштадті скоїв напад на \трьох чоловік, які знаходилися біля входу в японський ресторан. Не висуваючи жодних вимог, зловмисник почав завдавати удари складним ножем, заподіявши їм численні ножові поранення. Пізніше підсудний напав з ножем на свого 20-річного співвітчизника.

На щастя, всі постраждалі від «віденської різанини» вижили, проте отримали серйозні поранення і довгий час перебували в лікарні. Реабілітація потерпілих до теперішнього часу все ще не закінчена. 68-річний чоловік після нападу потребує постійної процедурою діалізу.

Сам підсудний не зміг виразно пояснити причини свого нападу на простих громадян. Його адвокат робив упор на те, що його підзахисний перебував у момент злочину в «наркотичний психоз», викликаному вживанням канабісу та кокаїну.

Дії підсудного, виражені в нападі на людей, були кваліфіковані судом як замах на вбивство, за вчинення яких і було призначено настільки суворе покарання. На користь постраждалих були також стягнуті суми компенсації за заподіяну шкоду, розмір яких не повідомляється.

Додатково варто відзначити, що підсудний, перебуваючи в ув’язненні, намагався покінчити з собою, що стало причиною проведення психіатричної експертизи. В ході перевірки психічного стану афганця у нього були виявлені деякі відхилення від норми, проте вони виявилися недостатніми, щоб говорити про його неосудність і звільнення від покарання.

Підсудний має намір через свого адвоката подати апеляцію на вирок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України