Духовне

Владика Микола Бичок зустрівся із президентом Карітасу в Австралії

14 лютого владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, провів зум-зустріч з п. Кірсті Робертсон, президентом Карітасу в Австралії. На зустрічі були також п. Річард Ленделс, голова департаменту Карітасу в Австралії, та о. Симон Цькуй, протосинкел Мельбурнської єпархії.

У своєму слові владика Микола сказав: «Передусім складаю подяку Карітасу Австралії за довголітню співпрацю з Мельбурнською єпархією та Карітасом України. Наша держава ось вже восьмий рік потерпає від війни на східному кордоні. Як наслідок, ми маємо понад 1,5 мільйона переселенців, біля 15 000 жертв та близько 400 000 ветеранів. Це глибока рана серед нашого народу, яку потрібно зцілювати».

Згодом о. Симон розповів про початки створення Карітасу в Україні та про вагомий внесок у цю справу тепер вже владики Кеннета Новаківського, єпарха Лондонського. На сьогодні служіння цієї організації в Україні присутнє практично в кожному куточку України, щоб у такий спосіб допомогти потребуючим людям. Було наголошено на необхідній допомозі.

Оскільки ситуація в Україні зараз є дуже напруженою, п. Кірсті поцікавилася, у який спосіб вони можуть допомогти Україні. Зустріч була організована на прохання владики Миколи.

Пресслужба Мельбурнської єпархії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України