Владика Гліб відкрив святі двері в катедральному храмі Пресвятої Родини в Лондоні

На початок Ювілейного року Божого милосердя, 13 грудня 2015 року, Владика Гліб Лончина, Єпарх Лондонський, офіційно відкрив святі двері в катедральному храмі Пресвятої Родини в Лондоні. Молитовна урочистість відбулася під час Молебного чину в присутності великої кількості парафіян та прихожан. Владиці співслужили священнослужителі катедрального храму.

У своєму пастирському слові з цієї нагоди, владика підкреслив, що Бог об’являє себе як многомилостивий. Це – характерна риса Господа Бога. Боже милосердя – це любов, якою Господь нас обіймає. Вона для нас є незрозумілою, бо між нами немає такої любови – безконечної, безграничної, безкорисливої. Бог дає сонцю світити на праведних і неправедних. Він не любить гріха, але любить людину. Нам треба в це повірити, навіть не розуміючи цього.

«Боже милосердя особливо проявляється через Його прощення, – зазначив Владика Гліб. Бог ніколи не перестає любити людину, навіть якщо вона згрішила, покинула його. Це ж він перший простягає свою руку, кличе до покаяння. Як не дивно: ми образили Бога, а Бог хоче нас обняти, простити, допомогти! Ось – Боже милосердя».

У світлі логотипу Року милосердя, Владика Гліб підкреслив, що Ісус нас закликає бути милоседними, як Бог Отець, і не тільки до тих, кого ми любимо, але й до ворога. Бог може дати нам силу так чинити, але нам треба навчитися покладатися на нього, на його силу, на його допомогу. «Неможливе в людей – можливе в Бога».

Пояснюючи значення святих дверей, які в цьому Ювілейному році вперше відкриваються в катедральних храмах усього світу, єпарх заохотив скористати з тих ласк, які Бог хоче нам дарувати, адже, входячи через двері Божого милосердя, можна отримати повний відпуст і жертвувати його або за себе, або за померлих.

Нагадаємо, що Святий Ювілейний рік Божого милосердя триватиме до 20 листопада 2016 року.

Прес-служба Лондонської єпархії

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh