Авторські статті

Влада продовжує терор проти народу

Влада продовжує терор проти власного народу, зокрема, учасників акцій протесту проти режиму Януковича. Поряд із вбивствами, викраденнями та тортурами, які здійснюються по відношенню до активістів – паралельно відбувається знищення майна протестувальників.

Зокрема, лише протягом минулої доби в Києві було умисно спалено понад 20 автомобілів учасників Євромайдану.

При цьому, жодного підпалювача досі не було знайдено, а ДАІ всіляко ігнорує розслідування цих злочинів та ставиться до їх викриття абсолютно формально.

Напрошується висновок, що саме міліція та даішники покривають підпалювачів, або навіть стоять за підпалами автівок громадян, які незгодні з діями влади.

Все це, на наше переконання, є нічим іншим, як чітко спланованою помстою передусім учасникам Автомайдану, які неодноразово влаштовували акції під резиденцією Януковича Межигір’я та під маєтком колишнього міністра МВС Захарченка.

У п’ятницю, 31 січня, о 10.30, Майдан прийде під Київське міське управління ДАІ (вул. Хмельницького, 54) та вимагатиме знайти винних у підпалах автомобілів, що належать євромайданівцям.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.