Авторські статті

Влада посилює повноваження РНБО бо боїться нового Майдану?

“Страйкуючий київський транспорт – це, виявляється, підступність агентів ФСБ, а студентів на протести виводять антидержавні елементи. Логіка така – той, хто проти влади, той зрадник, противник держави, відповідно, з усіма можливими наслідками. Я рекомендую, прочитайте Facebook-сторінки депутатів, які голосували і активно агітували за розширення повноважень РНБО. Думки про те, що той, хто не з нами – той ворог і зрадник, чітко простежуються. Такий підхід не несе країні нічого хорошого.”

Думка Андрія Золотарьова.
http://newsradio.com.ua/2014_12_25/Za-posilennjam-RNBO-hova-tsja-serjozn-sha-ntriga-ekspert-7997/

Чи вірна?

Відповідь на основі тем групи та відповідей політиків – ТАК.

Якщо ви почитаєте теми групи і відповіді політиків (місцевих) ви зауважите – якщо ти не з нами, ти проти нас! Інтереси громади – це проблеми громади. Основне – то приватні інтереси особи або політичної сили. Щось змінилося з часу Революції Гідності?

Вона не завершилася! Тому що ми надалі любимо слухати, а не думати. Адже революцію зробили пару мільйонів, а голосують більше. Ми всі повинні переконувати своїх знайомих, родичів в одному – думайте до виборів, на виборах. Саме вибори – демократичний та мирний спосіб змінити щось у державі. Так – можна вийти на мітинг і обіцяти. А потім сказати – я і команда не знали що це не можливо. Ми хотіли але не змогли… Так, ми закриваємо кабінети, в які самі потім увійдемо. А ми далі голосуємо…

Памятайте дві основні речі про політику :

1. Якщо ви не будете цікавитися політикою, вона обовязково буде цікавитися вами.

2. Не має добрих та поганих політиків. Добре або погано вони лише розказують. Влада портить людину. Робить її залежною. Тих, на кого це не впливає – або люди сильні або генії. Так як таких дуже мало, то решта – лише інструменти в руках справжніх політиків-маніпуляторів. А отже коли ви вибираєте вашого кандидата – не вибирайте між добрим і поганим. Вибирайте менше зло. Адже політика – брудна річ. І на виборах ми всі об неї вимазуємось.

Не бійтеся вчитися і визнавати помилки. Адже наша думка (як і правильна так і ні) впливає на вибір інших.

Політики Сокаля, Червонограда

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.