Влада пішла у наступ проти свого народу

Ще 4 роки назад, коли проходили президентські вибори, хіба ми могли уявити, що міліція почне убивати людей за політичні переконання?

Чи могли ми уявити, що обраний нами президент буде триматись за свій пост ціною людського життя? Сьогодні в Києві було вбито близько 10 людей, які були такими ж самими українцями, як і ми з вами. В той же час, банда районів нахабно ставить ультиматум майдану, змушуючи людей розійтись. А ви готові розійтись? Так давайте ж розійдемось на повну!

Дзвонили з БСП. Плачуть лікарі та весь персонал. Менти всіх прооперованних за ніч повідключали від систем життєзабезпечення та як скотину покидали в буси і вивезли у невідомому напрямку. Для покидьків нема ні червоного, ні божого хреста.

Comments

0 comments

4 коментарі

  1. Для евродаунов.

    20 штук задов это народ? Это фашисты которых нужно расстрелять на хер. Дауны, вы дождётесь войны и от Украины останется свинячий хвост.

  2. тебе придурку

    не понять. в шахту скотина, раб.

  3. що за брехню вы пишите может хватит

    • К сожалению это правда! Сколько воровать -просто неукладывается в здравый смысл. Корупция зашкалила. Где обещаное совещание в 11.00? Зачем нам налогоплательщикам такая армия чиновников и ментов. Зачем было сколько времени тянуть чтобы отправить 66 летнего пенсионера Азарова в отставку.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh