Влада Німеччини на кордоні Баварії та Австрії ввела прикордонний контроль

18 липня, поліція Баварії приступила до прикордонного контролю з Австрією. Вжитим заходам контролю на прикордонній з Австрією території передувала тривала дискусія між федеральними владою ФРН і владою землі Баварія.

Таким нехитрим чином влада має намір забезпечити надійність кордонів та прикордонних територій. У контролі будуть задіяні близько п’ятисот співробітників земельної поліції.
Поліцейські будуть проводити щомісячні вибіркові перевірки на різних ділянках, тім самим посилюючи роботу постійно діючих контрольно-пропускних пунктів на трьох прикордонних переходах.

Повноваження земельної поліції при проведенні прикордонного контролю були узгоджені з урядом Німеччини, виходячи з яких співробітники прикордонної поліції свої функції здійснюють лише з дозволу федеральної влади, без будь-якої самодіяльності. Їм заборонено відмовляти у в’їхав їзді до Німеччини з території Австрії кому б то не було і відправляти тому, оскільки функції охорони зовнішніх кордонів залишається прерогативою і обов’язком федеральної влади Німеччини.

«Ми даємо — і в цьому полягає наша мета — виразний сигнал міжнародним контрабандистам, які нелегально ввозять мігрантів, що їм не варто перетинати кордон Німеччини, і тим більше тут, у»Баварії”, — передає слова прем’єр-міністра Баварії Маркуса Зедера видання dw.com.

Зазначимо, 9 липня Австрія ввела вїзний контроль на кордоні держави. Прикордонні КПП розташовані на ділянці автобану між німецьким Кіферсфельденом і австрійським Куфштайном, а також на кордоні між італійською автономною провінцією Південний Тіроль і федеральною землею Тіроль.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh