Авторські статтіНовини з Австрії

Влада Німеччини на кордоні Баварії та Австрії ввела прикордонний контроль

18 липня, поліція Баварії приступила до прикордонного контролю з Австрією. Вжитим заходам контролю на прикордонній з Австрією території передувала тривала дискусія між федеральними владою ФРН і владою землі Баварія.

Таким нехитрим чином влада має намір забезпечити надійність кордонів та прикордонних територій. У контролі будуть задіяні близько п’ятисот співробітників земельної поліції.
Поліцейські будуть проводити щомісячні вибіркові перевірки на різних ділянках, тім самим посилюючи роботу постійно діючих контрольно-пропускних пунктів на трьох прикордонних переходах.

Повноваження земельної поліції при проведенні прикордонного контролю були узгоджені з урядом Німеччини, виходячи з яких співробітники прикордонної поліції свої функції здійснюють лише з дозволу федеральної влади, без будь-якої самодіяльності. Їм заборонено відмовляти у в’їхав їзді до Німеччини з території Австрії кому б то не було і відправляти тому, оскільки функції охорони зовнішніх кордонів залишається прерогативою і обов’язком федеральної влади Німеччини.

«Ми даємо — і в цьому полягає наша мета — виразний сигнал міжнародним контрабандистам, які нелегально ввозять мігрантів, що їм не варто перетинати кордон Німеччини, і тим більше тут, у»Баварії”, — передає слова прем’єр-міністра Баварії Маркуса Зедера видання dw.com.

Зазначимо, 9 липня Австрія ввела вїзний контроль на кордоні держави. Прикордонні КПП розташовані на ділянці автобану між німецьким Кіферсфельденом і австрійським Куфштайном, а також на кордоні між італійською автономною провінцією Південний Тіроль і федеральною землею Тіроль.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.