Влада намагається зобов’язати Кличка звільнити вулиці Києва від правоохоронців

Київська міська рада у позовній заяві просить зобов’язати лідера «УДАРу» Віталія Кличка та інших осіб, до яких вона позивається, усунути перешкоди у користуванні вулицями центральної частини міста, які зараз займають правоохоронці та спецтехніка, – зазначають в «УДАРі».

«По суті, за наслідками розгляду справи у суді, «влада» хоче отримати обов’язкове до виконання рішення суду, яким, зокрема Віталій Кличко та будь-які інші особи зобов’язані будуть усунути перешкоди у користуванні вулицями та звільнити ці вулиці від розміщених на них різних предметів, що перешкоджають проїзду транспортних засобів та вільному пересуванню пішоходів у місті Києві. Тобто самостійно звільнити вулиці від спецтехніки та правоохоронців, які займають вулиці центральної частини міста після 11 грудня!», – наголосив головний юрист «УДАРу», народний депутата фракції Валерій Карпунцов.

В «УДАРі» зазначають, що з огляду на явну незаконність дій та рішень судів та працівників державної виконавчої служби, «УДАР» подав апеляційну скаргу на ухвалу Печерського районного суду м. Києва про відкриття провадження у справі, апеляційну скаргу на ухвалу цього суду про забезпечення позову, а також скаргу на дії державного виконавця по цій справі.

Comments

0 comments

One comment

  1. У першу чергу,Київська міська рада повинна у позовній заяві зобов’язати лідера «УДАРу» Віталія Кличка та інших осіб, до яких вона позивається, звільнити Київ від “западенського бруду”, яку він разом з двома іншими лузерами від так званої опозиції накликав на столицю… у другу чергу, хай п…издует в Німеччину, де він платить податки

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh