Авторські статті

Влада має відреагувати на вимоги народу, інакше ситуація загострюватиметься і закінчиться катастрофічно

13 січня 2014 року члени парламентської Погоджувальної ради від опозиції залишили засідання. Опозиція нагадала керівництву Верховної Ради України та парламентській більшості вимоги Майдану, зокрема щодо відставки уряду Азарова та міністра МВС, покарання винних у побитті мирних протестувальників та виконання закону “Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань”.

Очільник націоналістів зазначив: влада не реагує адекватно на масштабну політичну кризу в Україні – не діє закон щодо заборони переслідування учасників мирних акцій протесту, не розслідують злочини, пов’язані із замахом на вбивство свободівців – народного депутата України Андрія Іллєнка та правозахисника Сидора Кізіна, замах на вбивство журналістки Тетяни Чорновол та Юрія Луценка, продовжуються численні провокації та переслідування учасників мирних акцій протесту.

“Опозиція не вважає за доцільне, аби Верховна Рада як найвищий законодавчий орган працювала в звичайному режимі, враховуючи, що криза в державі – не парламентська, а загальнополітична. Очевидно, що парламентська більшість, представлена в основному Партією регіонів, нині не чує голосу народу, хоча необхідно якнайшвидше виходити з політичної кризи, яка нині є в державі, бо вона може призвести до фатальних наслідків. Однак влада не реагує на голос народу. Тому ми вважаємо за необхідне своїм протестом стимулювати вас до відповідних кроків.

Ми очікуємо, що ваша реакція буде негайною, інакше ситуація в державі, яка фактично повністю паралізована, може мати катастрофічні наслідки. Зараз крок – за владою. Вона має відреагувати на вимоги народу, інакше ситуація буде загострюватися і закінчиться катастрофою”, – наголосив Олег Тягнибок.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ Д

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.