Влада Кельна вирішили убезпечити відомий собор від потенційних терористичних атак

Влада німецького Кельна прийняла рішення про встановлення кам’яних блоків навколо Кельнського собору, щоб убезпечити цю пам’ятку і відвідувачів від потенційних терористичних атак. Це наслідок терактів в Каталонії, де планували атаку і на знаменитий собор Саґрада-Фамілія, повідомляє СКГ.

З огляду на досвід терактів в Барселоні, міська влада Кельна і місцева поліція вирішили убезпечити Кельнський собор, перегородивши в’їзд до нього кам’яними бар’єрами. Чотири кам’яних блоки, кожен вагою в сотні кілограм, не дадуть зловмисникам під’їхати до собору. На місці єдиного можливого в’їзду на площу буде постійно чергувати поліцейський автомобіль, що також перепинятиме шлях іншим транспортним засобам.

Кам’яні бар’єри, що є частинами веж собору, зняті в ході реконструкції і зберігалися в майстернях біля собору. «Таким чином сам собор захищає своїх відвідувачів», – заявив в середу, 23 серпня, глава кельнської поліції Уве Якоб. Собор, який є головною визначною пам’яткою Кельна, щодня відвідують до 36 тисяч чоловік.

В результаті теракту на пішохідній вулиці Рамбла в центрі Барселони і спроби терористичної атаки в Камбрілсі загинули 14 осіб, ще близько 140 були поранені. За даними поліції, терористи планували атаку на Храм Святого Сімейства (Саґрада-Фамілія) в Барселоні, зведений за проектом Антоніо Гауді, й ряд інших визначних пам’яток міста. Ці атаки не відбулися, тому що терористи в ході випадкового вибуху позбулися всієї свої вибухівки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh